Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes várnom a srácra, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várnom a srácra, vagy csak időpazarlás?

Figyelt kérdés

Tudni kell róla, hogy a lányokkal nagyon szégyenlős, és mondta azt is, hogy neki sok idő kell ahhoz, hogy szerelmes legyen valakibe, nem tud senkivel azonnal lefeküdni és hasonlók. Ez rendben is van. Viszont így meg nem érzékelek rajta semmi olyat, amiből az jönne le, hogy nem csak barátkozni akar. És már hónapok óta húzódik ez a dolog.


Szóba hoztam neki a múltkor a témát, és azt mondta, hogy nagyon rendes lány vagyok, kedvel engem, és hogy biztos bánni fogja később, amiért nem rámenősebb velem, de ha jön egy szőke herceg fehér lovon, akkor csak miatta ne hagyjam ki a partyt... (Szerintem itt arra gondolt, hogy ha valaki ajánlatot tesz, akkor menjek csak bele, ha annyira akarok...) De mondta azt is, hogy szerinte sosem hitegetett semmivel, megmondta, hogy nehéz eset.

Viszont utána meg még az éjszaka közepén is írogatott, hogy jár az agya, nem tud elaludni, és kitalált egy tök romantikus programot, hogy lenne-e hozzá kedvem... Ezt nem igazán tudom mire vélni.


Szerintetek most akkor akar tőlem valamit, vagy nem?


2016. aug. 18. 13:15
 1/9 Noren1989 ***** válasza:

Akarna, csak be_szari.

Sajnálom, de a legtöbb esetben, mégha össze is jön a téma, egy dominánsabb pasiért simán elhagyják a nők az ilyet.


Effektíve te udvarolsz neki, nem fordítva.

2016. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Csak a címet olvastam el, de ez alapján alkotom a véleményt: NINCS OLYAN OK, amiért a férfire kell várni!
2016. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
A nőket miért érdeklik az ilyen mulya szarok?
2016. aug. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem ha akarsz tőle valamit akkor legyél rámenősebb, mert ő nem lesz...

ha meg nem, akkor hagyd inkább...


23F

2016. aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4.

Te férfi vagy...Szerintem a férfinek kell lennie a rámenősnek, vagy a dominánsnak ilyen téren... Oké, a nő is teperjen egy bizonyos szintig. De ne annyira, h áttessen a ló másik oldalára és ő udvaroljon már a férfinek xd

2016. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem én udvarlok neki, most is ő hívott el találkozni. De azt tudja, hogy tetszik nekem.


Lehet, hogy egyesek szerint mulya szar, de inkább ilyen legyen, mint nőcsábász, akinek vagy 5 barátnője.

2016. aug. 18. 13:28
 7/9 anonim ***** válasza:

#5:

de látod a delikvens nem mer lépni...


23F

2016. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7: Nem az a baj, hogy nem mer lépni, hanem hogy tényleg nagyon nehéz eset. Kicsit lelkisérült is.
2016. aug. 18. 13:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled semmit, nem érdekled komolyan. Időtöltésre jó vagy neki, élvezi, hogy foglalkozol vele, hogy tetszik neked, hogy eldrámázgathat veled a szerelem nehézségeiről, de ennél többre nem vágyik veled kapcsolatban.
2016. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!