Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyenkor tényleg azért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor tényleg azért nincs folytatás, mert nem vagyok fent facebook-on?

Figyelt kérdés

Többször is belefutottam abba, hogy társkeresôn a lány felajánlja, hogy folytassuk más fórumon, pl. facebook-on a levelezésr, és mikor válaszolok neki, hogy nem vagyok fent facebook-on, de itt az e-mail címem, akkor szó nélkül eltûnnek.


Jellemzôen gyorsan reagálok, szóval valószínûtlen, hogy mindegyik esetben pont az alatt a max 1 nap alatt, amíg válaszoltam, jött volna közbe valami.


Másra nem tudok gondolni, mint hogy az, hogy nem vagyok fent facebook-on, az valamiért elrettenti ôket.


Tényleg ez lenne az ok?

És ha igen, akkor mi a logika emögött?


2016. aug. 18. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Az, hogy kamu vagy. :D Vagy hogy valami nagyon zárkózott ember. Ettől tarthatnak szerintem.
2016. aug. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

El tudom képzelni, hogy valakinek ez problémát jelent, mert az emberek különbözőek, és van köztük számos olyan, aki az én szememben egyszerűen furcsa, mert nem azonos az értékrendünk.


De én a helyedben ebből nem csinálnék túl nagy problémát. Neked nyilvánvalóan nem sokat számít a közösségi média, nem érzed szükségét annak, hogy az életed minden lényegtelen mozzanatát olyan emberek arcába told, akik magasról tesznek rá.

Valószínűleg párnak is hasonló leányzót képzelsz el. Az alapján, hogy neked nincs is facebookod, nem egy olyan hölggyel képzelnélek el, aki az egész életét a facen éli. Márpedig akit olyan szinten zavar az, hogy nem vagy fent, hogy ezért képes se szó, se beszéd lelépni, az valószínűleg olyan. Nem?

Tehát nem is illetek össze. Ez is egy szűrő, legalább hamar kiderül, hogy nem sok közös van bennetek.


Majd találsz olyat, aki hajlandó lesz levelezni, mert magasról telibekakálja, hogy nem vagy fent facebookon.

2016. aug. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Tűntek így már el fiúk is, amikor anno a neten ismerkedtem.


Nem értették, hogy miért nem vagyok fent.

Kamunak gondoltak, hogy nem is vagyok lány valójában, vagy hogy csúnya vagyok, vagy kövér, vagy antiszoc stb.

Jót nevettem rajta, nem foglalkoztam velük.

Tedd te is ezt!


Akibe egy csöppnyi értelem is szorult, az nem tekinti a facebook-ot mércének.

2016. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell ennyire szembe menni az árral. Szóval oké, hogy nem tetszik meg ilyenek, nem is kell beszopódni. Csinálsz egy fiókot, közeli ismerősöket felveszed, felraksz egy képet és ennyi. Ingyen beszélgetés, kapcsolattartás. Sokkal egyszerűbb, mint e-mail, telefon, sms. Én se szeretem magát az oldalt. 6 év alatt kb 10 képet raktam fel, de belátom, hogy a kapcsolattartásra hasznos.
2016. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%

" Vagy hogy valami nagyon zárkózott ember."


Szemétség ezalapján szegregálni.

2016. aug. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Akar a fene emailezgetni. Nem a facebook a fontos, bármi jó, felőlem chatelhetünk Steamen is, csak ne emailezni akarjon velem a pasi, az olyan "túl hivatalos", és nem ugyanaz, mint a chat.
2016. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

5,2 millió körüli felhasználó van, tehát a felnőtt lakosság többsége. És akit ott látsz - az ott is kamutól eltekintve- az igazi valójában látod, a képeivel ismerőseivel, stb.

Szóval jóval kisebb az esélye, hogy Mari néni szivatja a nyugdíjas otthonból.

Szerintem ennyi.

2016. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#6


Kár, hogy sokan azért erőlteti(te)k "a csetet", mert ott lehet egy szavas mondatokban beszélgetni és mindne 1-2 szót külön elküldeni (rémes ez szerintem).


Pl itt egy jó példa: [link]

2016. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a facebook-ból nagyon sok mindent le lehet szűrni az ember személyiségét illetően. A mai világban szinte mindenkinek van, még a szüleimnek is. Biztos nem ismerkednék olyannal, akinek nincs, mert az vmi nagyon fura szerzet lehet
2016. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

En azt imadom mikor keres nelkul linkeli a profiljat

Mire kozlom h bocsi de nem latom :-D

Orult nyomkodas h naaaa most latod ?

Mondom meg mindig nem tudom megnezni

Mire o h nem erti mert teljesen nyilvanos a profilja ...

Kerdezem h az szamit e h nekem nincsen regisztraciom ?

Erre anyaznak vagy eltunnek esetleg lekamuznak :-D

2016. aug. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!