Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves egyetemista lány vagyok, aki együtt él a párjával. 5 éve járunk, az együttéléssel sincs problémánk. Az a baj, hogy rengeteget veszekszünk apró dolgokon is, és az utóbbi időbe megváltozott. Folyton a magas lóról beszél, osztja az észt, kiabál velem. Édesapám nemrégen elhunyt,elég nehéz időszakom van, de nem terhelem rá.A munkája miatt elkezdett utazgatni, alig van itthon, és eléggé felvág vele. Ez diákmunka,és ha nem teljesiti az egyetemi potvizsgáját, kiteszik onnan, és repül a munkahelyről is. Ha erre felhívom a figyelmét (esküszöm, jószándékból)elküld a francba...Próbálom magamba keresni mindig a hibát először, de elértem arra a pontra, hogy már nem tudom, és totál elegem van, hogy folyton megsértődik, nem lehet vele beszélni, de elvárja, hogy mire hazajön minden tökéletes legyen... Szerintetek?

2016. aug. 10. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy ez zavar.
2016. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy nem lehet vele.Megsértődik mindenen.
2016. aug. 10. 22:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor állítsd döntés elé.
2016. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is jártam ebben a cipőben. Álisd döntés elé csak finoman de meg kell értesd vele hogy neked sem könnyű és igy hogy nincs melletted még anyira sem. Lehet hogy zavarja a sok utazgatás és azért ideges. Kérdezd meg és beszéld meg vele. Egy kapcsolatban mindkét félnek engednie kell magából.
2017. márc. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!