Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Határozott, magabiztos, erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Határozott, magabiztos, erős nőként, miért találom mindig vonzónak a szégyenlős, visszahúzódó, félénk férfiakat? 0 esély van rá hogy egy ilyen férfi kezdeményezni fog nálam?

Figyelt kérdés
2016. aug. 18. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
egy kérdés: ha egy ilyet vonzónak találsz, akkor mi a fsznak baj, hogy nem magabiztos?
2016. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerinted most oszinten? Igen 0% az eselye. De beulhetsz valahova es varhatod a sultg alambot a szadba...
2016. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 0% az esély erre. :DDD Mégis hogyan szólítana le téged az utcán egy visszahúzódó férfi? :D
2016. aug. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hatarozott nokent mondom: menj oda Te ismerkedni!

N

2016. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, az uralkodó típusú nők az ilyen hapsikkal jönnek ki jól, ők nem tudnak megférni egy hasonlóan domináns férfival. A kezdeményezés esélye pedig már csak azért is minimális, mert a félénk férfiakat eleve megrémíti az, hogy egy domináns nőstény áll velük szemben, amúgy is esélytelennek gondolnák magukat.
2016. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem mondanám hogy 0 az esélye de nem sok sajnos. Én is visszahúzódó vagyok főleg nagyobb társaságban. Mára mondjuk eljutottam arra a szintre hogy muszály lesz nyitnom olyan nő felé aki tettszik, mert annak az esélye hogy a nő fog nem sok. :)

Bár attól hogy valaki visszahúzódó, félénk, még lehet határozott és magabiztos is bizonyos értelemben, és bizonyos helyzetben.

Inkánn azt javaslom te nyiss felé előbb, ha nem akarsz éveket várni :) aztán várd meg a reakcióját.

2016. aug. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. kérdés: azért, mert tudod, hogy uralkodni tud(nál) felette és talán ez vonz.

2, Ahogy az előző komentek is írják, kezdeményezz te, mert ő nem (biztos, hogy) mer feléd nyitni. (oroszlán vs. nyuszi)

2016. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mivel téged a szégyenlős, visszahúzódó, félénk férfiak vonzanak, kénytelen vagy elfogadni, hogy ezekkel a tulajdonságokkal szinte alap definíció szinten együtt jár, hogy általában nem nagyon mernek/tudnak kezdeményezni. kicsi az esélye, hogy egy ilyen pasi magától kezdeményezni fog. illetve ha próbál is kezdeményezni, az nem úgy néz ki, mint amikor a magabiztos, határozot férfiak kezdeményeznek. sokkal visszafogottabbak, kevésbé egéyrtelműek, könnyebben félreérthetőek a gesztusaik. inkább apró figyelmességek, kedvességek formájában nyilvánul meg, amiből nem biztos, hogy kiderül, hogy mit is akarnak.

ha kapnak tőled egy kis bátorítást, vagy esetleg kerek perec megmondod, hogy kezdeményezzenek, akkor lehet, hogy meg fogják tenni, viszont még akkor sem biztos, hogy rögtön lépnek, vagy hogy rögtön egyértelmű és határozott módon teszik azt meg. a legnagyobb gond, hogy még ha elkezdesz is velük konkrétan erről beszélgetni, lehet, hogy annyira zárkózottak, félénkek, hogy inkább kitérni, megfutamodni fognak, mint belemenni egy direkt beszélgetésbe erről. pont azért, mert zárkózottak és félénkek, tovább tarthat közel kerülni hozzájuk és megnyitni őket.

2016. aug. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dehogy 0!

Itt vagyok például én is... illetve, hát nem is tudom.

2016. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!