Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a pasik, akiknek soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik, akiknek soha nem jut az életben szép barátnő, hogyan békélnek meg ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni, hogy az ember ne érezze rosszul magát minden szép nő láttán?
2016. aug. 20. 22:29
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
84%

Ezt én sem értem, hogy miért kell ezen lovagolni, ha egyszer nem megy. Én - mint átlag alatti kinézetű nő (hehe, most nem kapok majd priviket :D) - baromi jól el tudom magam foglalni a milliónyi hobbimmal, a munkámmal és az egyetemmel, miközben nem azon kattogok, hogy nem jut nekem jóképű pasi. És - kapaszkodjatok -, pont emiatt tudom annyira értékelni a barátomat, hogy ő mégis engem akar és valami megmagyarázhatatlan módon tetszem neki. De korábban 23 évig a kutya sem nézett rám, mégis azt tudom mondani, hogy teljes életet éltem, és ezután is így lenne, ha a barátommal szakítanék.


Szóval csak azt nem értem, hogy barátnő nélkül nem lehet életben maradni??

2016. aug. 21. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Hozzászoktam, ilyen genetikával születtem, ez van. Hiába gyúrnék, a fejemen nem változtatna. Az ilyen baromságokat pedig hagyjuk már,hogy annyit vegyünk az életből,amennyit beleraktunk, mert sok ember helyett apuci-anyuci, vagy a szerencse rak bele az életbe. Különben egy idő után hozzálehet szokni,hogy nem jut nő, beledögleni senki nem fog az biztos, kb. 10 éve,ha nem több nyomom egyedül.
2016. aug. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Megszokás kérdése,bele lehet törődni...

Barátnőm sem lesz soha,nemhogy még szép is legyen...

Rossz érzés sokáig,de ha megszokod,onnantól ugyanolyan embernek látod majd őket,mint bárki mást.

25/F

2016. aug. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
#6 Mi az az EQ?
2016. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Én csak próbálom türelmesen megvárni az életem végét.
2016. aug. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Emotional Quotes - Érzelmi Intelligencia.

KULCS fontosságú,ezen múllik szinte minden siker az életben.

2016. aug. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
85%

Aki a Sarkáért vannak oda, csakhogy tudja ő sem volt ám mindig ilyen amilyen most ő is volt anno elhízott és szürke kisegér.

Nyilván egy olyan nőt hoztatok fel példának aki egész nap azzal van elfoglalva milyen drága és egészéges kagylósalátákat meg lazacokat egyen hogy ne hizzon el és a munkaidőt a kondiban tengeti, mig más magyar állampolgár dolgozik.

Vágyhattok ilyen baránőkre csak akkor nyúljatok jó mélyen a zsebetekbe, mert ezt ám finanszirozni is kell a mellműtét és orrműtétekkel együtt.

Igenis vannak vékony csinos természetes lányok és nem mindegyik foglalt, ez egyáltalán nem igaz.

Csakhát könnyebb magas elvárásokat fektetni és bomba nőkről álmodozni mint egy normális kislánnnyal megismerkedni.

Aki.meg azt állitja a strandokon ő csak 2 jó nőt lát a többi mind elhizott vagy narancsbőrös az vagy vak, vagy annyira szuper hapsi hogy ő nagyítóval vizsgálgatja a nőket ahelyett hogy inkább maga felé forditaná mert állitom belinkelne egy fotot magárol azt itt mindenki kinevetné.

Én voltam a strandokon egész nyãon sokfele, peldaul az Aquaworld-be ahol elég sok fiatal ósszegyülik és rengeteg csinos lányt láttam nem csak 2őt!!!

2016. aug. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
könnyen. Szerencsére nem születtem szűklátókörűnek, így más értelme is van az életemnek mint a nők hajszolása.
2016. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Szerintem is aki csak két csinos lányt lát a strandon, annak teljesen más elvárásai vannak, mint nekem. Nekem csak a "tökéletes" a szép, csak valami fogjon meg benne, legyen olyan arca, hogy jól essen ránéznem, meg öltözködjön csinosan (jó ez strandon nem látszik).

A Lazar Angelovhoz meg annyit, hogy szerintem elég irreális, hogy majd miután végigdolgoztam a napot, még 3 órát a konditeremben nyúzzam magam, meg a pénzem felét tápkiegre költsem. De szerencsére azért nem Lazar Angelovot látom minden (nekem) jó nő mellett.

2016. aug. 21. 10:00
 30/36 A kérdező kommentje:
*bocs, azt akartam, hogy "nekem nem csak a tökéletes a szép"
2016. aug. 21. 10:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!