Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a pasik, akiknek soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik, akiknek soha nem jut az életben szép barátnő, hogyan békélnek meg ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni, hogy az ember ne érezze rosszul magát minden szép nő láttán?
2016. aug. 20. 22:29
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
81%

A szépség relatív ez nagy igazság. Hiszen körbe kell nézni,nem csak a modellalkatú gazdag embereknek van párjuk! Tehát ebből az következik hogy a többi is szép,mert ha a párjának tetszik, felizgatja, akkor ő már szép. A szépség nem közvéleménykutatás eredménye,ha valakit 100ból csak 2 ember talál vonzónak ,az is szép a maga módján. Hány ezer olyan nőt vagy férfit látni házasságban akit bottal se piszkálnánk meg ,de a párjuk mégis szereti őket és szépnek tartja..


Meg a külső egy kapcsolat elején fontos csak,aztán meg csak a belső érték számít hosszútávon. Hiába egy 100ból 90 férfinek tetsző csajod van ha az belsőleg önző érdekember és mivel tudatában van annak hogy mekkora a kereslet rá, fél éven belül megcsal, lelép,mert a rengeteg bepróbálkozó akkora kísértésbe viszi.


Ha te olyan pali vagy aki 100ból csak 2 nőnek kelti fel az érdeklődését ,akkor arra a 2 re kell koncentrálni nem a magazinok címlapján fotoshoppolt sztárok után nyáladzani. A boldogtalanság ott kezdődik hogy állandóan elérhetetlen vagy baromi nehezen elérhető dolgokra vágyakozunk. Annak kell örülni ami megadatik.

2016. aug. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

31, azért ez egy nagyon idealisztikus elképzelés, hogy mindenki szerint a párja a legszebb a világon. Ajánlom a figyelmedbe a következő cikket: [link]


(most ne vegyük figyelembe, hogy a cikk milyen helyen lett közzétéve, a lényeg a kutatás, ami az alapját adta)

2016. aug. 21. 11:57
 33/36 anonim ***** válasza:
60%

De ki a legszebb a világon? Ha mondjuk van 10% nő aki minden férfinek tetszik,(bár olyan nő egyáltalán nincs aki mindenkinek a legszebb lenne) akkor a többi 90% férfi aki nem ezeknek a nőknek a párja,az mind csak szenved meg boldogtalan mert nem övé a Miss Bikini választás aktuális első helyezettje,meg Miss Címlaplányka? Hát jó nagy hülyeség lenne ez,bár sokan így élnek aztán csodálkoznak miért depressziósak és elégedetlenek mindennel,aztán ugrálnak kapcsolatból kapcsolatba mert a másik ,az új ,fél fokkal szebbnek tűnik. Pedig csak az újdonság varázsát keresik. Nézd meg a hírekben a híres, gazdag ,szép nőket -tőlük is elválnak, megcsalják őket ,megverik őket a párjaik ,boldogtalanul keringenek az életben ,csak a nagy csillogás ami ezt elfedi.


Ha van egy átlag kocsid ami jól szolgál ,kicsit ütött kopott,nyekereg is néha, de nem kell rá sokat költeni, mindig megbízható,a mindennapokban kiválóan szolgál, de te elégedetlen vagy ennek ellenére is, és állandóan Ferrarik után csorgatod a nyálad attól neked jobb lesz napi szinten az életed? Ahelyett hogy rájönnél hogy a Ferrariba se csomagot se gyerekeket nem tudsz szállítani se a földes utat nem bírja ,se nem megbízható ,és iszonyat sokat kell rá költeni már akkor is ha el se mentél vele sehová,ha meg elindulsz vele akkor aztán főleg,sőt az értékvesztése is hatalmas az évek alatt,szeszélyesen viselkedik tudni kell kezelni ,no meg félhetsz minden nap ,és hét lakat alatt őrizheted mert ellopják pillanat alatt.

2016. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Igen, nekem az izgalom meg az élmények fontosabbak az életben, mint hogy mindig nyugi legyen.
2016. aug. 21. 12:34
 35/36 anonim ***** válasza:
82%

Aki csak 2 szép lányt lát egy egész strandon az egy felszines idióta! Most komolyan ne legyünk már ennyire agymosott birkák, hogy ha valaki nem Sarka Kata az már igénytelen meg ronda mint a bűn. Tudunk még lejjebb süllyedni a média posványában?

Értem én ha valakinek a teltek jönnek be az ne kezdjen sovánnyal, akinek a vékony az ne kezdjen ducival, de azért ne vesszünk már el így a részletekben. Jah, meg fitneszodellekkel példálózni hogy így néz ki egy igazi igényes nő?? Jó, felmondok a munkahelyemen, nincs több napi 8 óra meló, te helyettem fizeted a régi bérem és én is hasonló kaliberű csajt csinálok magamból, mert lesz rá IDŐM!!! Egyáltalán hogy lehet valakinek annyi esze, hogy hivatásból tökéletes alkatú lányokat állít szembe, átlag életet élő lányokkal?? és a Sarka Kata félék is ilyenek. Lehet nem hivatásos fitnesz modell, de a férje finanszírozza neki hogy úgy nézzen ki. Ilyen egyszerű, aki meg ennyit nem lát be az irtó hülye és az EQ mellett az IQra is gyúrhatna.

2016. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Ennyire dobálóztok Sarka Katával, nekem pl nem jön be. Nekem a zöld vagy zöldeskék szem tetszik. Nem jönnék össze semmilyen csajjal, akinek barna szeme van. Bármilyen modellt belinkelhettek ide, én szeretek elmerülni egy szép szempárban.
2021. jún. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!