Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik nagyon sokáig (évek)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nagyon sokáig (évek) voltak egyedülállóak és megszokták az egyedüllétet, azoknak mennyire volt nehéz hozzászokni egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
ez a párodtól függ, ha szereted és vágysz rá és ezkölcsönös akkor semmi gond
2014. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eléggé:)
2014. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindent meg lehet szokni, ha jó akkor meg nagyon könnyen, és hát ez a dolog nagyon jó.
2014. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egész életemben egyedül voltam, talán most kezd kialakulni valami egy lánnyal, de még nem biztos, hogy lesz is belőle kapcsolat. Bevallom, kicsit félek, azon is gondolkodtam, hogy mi van, ha nem való nekem ez az egész, és azért kaptam ennyi elutasítást, hogy megtanuljam, hogy engem nem arra teremtettek, hogy kapcsolatban éljek.
2014. aug. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!