Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak hogy ugyanazzal a képpel bemutatkozó levéllel az egyik társkeresőn sikerem van a másikon meg nem?

Figyelt kérdés

Két fizetős társkeresőt próbáltam eddig. Az egyik oldalon visszaírt egy két ember de azok is hamar eltűntek és felmentem egy másikra azon jóval többen írtak vissza sőt még 4-5 randi össze is jött.

Ugyanaz a profilom képem levelem mind két oldalon.


2016. aug. 22. 07:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azon a társkeresőn, ahol sikeres voltál, többen vannak. Nagyonn a merítés, nagyobb a siker aránya is.
2016. aug. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
A második egy meleg társkereső.
2016. aug. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Hetero mind kettő.....
2016. aug. 22. 07:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Latod ezt hivjak A/B tesztnek, ahol az jott ki hogy az egyik oldal jobb mint a masik. AMugy a magyarazat valszeg az, hogy mas a celkozonsege a 2 oldalnak.
2016. aug. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi lehet az oka, hogy 2 reggel is fenn vagyok egy oldalon, ugyan az a bemutatkozó szövegem, mindkettőn én vagyok saját képpel.


Amíg az egyiken a sablonosnak nevezett sportkocsis(haveromé)képpel, tengerparti nyaralás, luxus lakásban (unokatestvéremé) pihenve, munkahelyen öltönyös képek. A levelek átlag felére válaszolnak.


Másikon a buszon ülök, éppen nyaralni megyünk a haverokkal, balatoni nyaralás, haveroméknál a bőrfotelben, munkahelyen laborköpenyben.Még egy levelemre sem válaszoltak.


Mi lehet az oka?

2016. aug. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!