Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy zárkózott srác elkezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy zárkózott srác elkezd mesélni magáról, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Nyilván most sem fossa a szót, de azért már elárult pár infót magáról. Vajon csak barátkozik?
2016. aug. 22. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy megnyílt neked. Tetszel neki.
2016. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kétlem. Én is kicsit zárkózott vagyok. Ha olyan infókat mondok el magamról egy lánynak, amit mondjuk másnak nem mondok el, vagy más nem tud, akkor ugye nyilván nyitok felé. Nyitni meg olyan lány felé szeretek, akivel nem csak barátkoznék, hanem nagyon tetszik. Nem tudom mennyi idő jött ez ki az általad említett srácból, de valószínűleg nagyon megbízik benned, és valószínűleg tetszel is neki.
2016. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megbízik benned, és nem biztos, hogy többet szeretne, de benne van a pakliban. Szerintem így senki nem tud semmi konkrétumot írni, mert nem ismerjük a srácot. :)
2016. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Több hónap kellett hozzá.
2016. aug. 22. 20:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Neked ő tetszik?
2016. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen. :) De nem akartam soha siettetni. Néha találkozunk is, és egyre felszabadultabban viselkedik velem, már nem érzem azt, hogy annyira izgulna.
2016. aug. 22. 20:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor jó az irány, haladjatok tovább, csak legyél türelmes :)
2016. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kettes megmondta a tutit, a többi válasz már felesleges. Az enyém is. Kérem kapcsolja ki.
2016. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Vigyázz az ilyenekkel: teli van problémával, amivel nem tud mit kezdeni, így rád zúdítja azokat, és így lenullázza magát! Ilyennel nem érdemes kezdeni, hacsak nem a "megmentő" szerepét akarod!
2016. aug. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha "általános" dolgok, akkor nem jelentenek semmit.

Ha személyesebb dolgok, akkor már gondolhatsz többre is, mint barátkozás.

2016. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!