Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nők! Miért utasítjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nők! Miért utasítjátok vissza az átlagos kinézetű férfiakat?

Figyelt kérdés

2016. aug. 23. 15:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Na ki az a csúnya nő aki visszautasitott?
2016. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%

1.) A belső fontosabb !! ;)

2.) Nagyon jó modorod lehet. Na meg önbizalmad is...

Gondolom színtiszta szerelmet szeretnél egy " csúnya nőtől,, !?? -.-" o.O

2016. aug. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
A belső is fontos, nem csak a külső. Lehet, hogy átlag alatti kinézetű vagy?
2016. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Mert kizárólag komoly kapcsolatot keresek, baszásra nem játszom. Komoly párkapcsolatra pedig viselkedésre választok embert, nem kinézetre, ugyanis együtt élek vele, nem a kirakatban mutogatom. De én ilyen rohadt konzervatív vagyok tudom, mások a férjüket/feleségüket is a közönségnek választják.
2016. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
37%

Csúnya nők elvárása:

10/10 szupertökéletesszexisten férfi mesében illő gazdagsága meg mesében illő élete.

2016. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos a nők 99,999 százaléka visszautasítja azt a férfit, aki csúnyának látja. Tök mindegy, milyen szép a nő, és mennyire jóképű a férfi. Ahhoz, hogy megkapd, szépnek kell látnod, vonzónak, és ennek megfelelően viselkedni vele. Tartós kapcsolatra csak azzal van esély, akinek te vagy a legszebb. A többi pasi kuka.
2016. aug. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
15%

"Mert kizárólag komoly kapcsolatot keresek, baszásra nem játszom. Komoly párkapcsolatra pedig viselkedésre választok embert, nem kinézetre, ugyanis együtt élek vele, nem a kirakatban mutogatom. De én ilyen rohadt konzervatív vagyok tudom, mások a férjüket/feleségüket is a közönségnek választják."


Attól, hogy valaki szép, már egyből közönséges, buta, és nem való komoly kapcsolatra, csak arra jó? Jajj de irigyek vagytok a szép emberekre. :D

2016. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

"Attól, hogy valaki szép, már egyből közönséges, buta, és nem való komoly kapcsolatra, csak arra jó? Jajj de irigyek vagytok a szép emberekre. :D"


Fuss neki újra a kommentemnek és citáld, hogy hogy írtam ilyet.


De iszonyú jó arc vagyok ma, segítek. Sehol. A kérdés arra vonatkozott, hogy egy csúnya nő miért utasít vissza egy átlagos férfit. Erre mondtam, hogy lehet, a csúnya nő az átlagos faszit nem bírja, nem szimpi, esetleg az átlagos srác egy igazi fasz. Akkor miért is kéne vele szóba állni? Na látod. És ugyanerre írtam, hogy én, Átlag Kornélia is lazán lepattintom a helyi Jóképű Pistit (bármennyire is levedzik a lábam köze), abban az esetben (most nagyon figyelj!), ha egyébként az általam elvárt belső(!!!) tulajdonságokat nem birtokolja.


Szarok a csúnya, a szép és a tucat emberekre egyaránt.

2016. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
44%
Úgy mondják hogy ilyenkor a belső számít, mintha szervkereskedők lennének...
2016. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha csúnyának tartasz egy nőt, eleve minek kezdeményezel nála? Én ezt inkább sértésnek venném, mint bármi másnak... (Tudod, ha nincs ló...)
2016. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!