Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen kevés manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kevés manapság a tiszta, érintetlen lány?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék szűz lányt páromnak, mert úgy érzem, hogy csak egy ilyen lánnyal tudnánk igazán szeretni egymást, és élvezni a szeretkezést.

Viszont rettentően nehéz ilyet találni. Hogyan könnyíthetném meg magamnak a társkeresést?



2015. júl. 12. 14:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Aki keress az talál :) Sajnos csak ennyivel tudlak motivalni Never Give Up
2015. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Hát én szűz vagyok, de hozzám csak a leendő férjem érhet majd.
2015. júl. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Miért ítéled meg azokat, akik szerelemből voltak együtt valakivel, de aztán megromlott a kapcsolat, és végül szétmentek? Attól még ugyanúgy lehet ilyen nővel is boldog kapcsolatod. Te szűz vagy még? Hány éves vagy?
2015. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
Készítettem egy ábrát erről a problémáról: [link]
2015. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos nem vagyok már szűz.

Az ábra jól mutatja a problémát, és még taszítóbb az, hogy tudja az ember, hogy a nem szűz lányok szüzességét valami menőcsávóka vette el. Semmi tartásuk nincs...

Normális nő szerintem örökké ragaszkodik az elsőhöz, és mindent megtesz, hogy vele élje le az életét.

2015. júl. 12. 15:19
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

ha te se vagy szűz szerintem ezt nem várhatod el a barátnődtől, undorítóan önző hozzáállás :D


miért kéne ragaszkodni az elsőhöz? elképesztő butaságra vall csak valami hülye erkölcsi/vallási meggyőződésből tönkretenni azt az egy életed ami van. van olyan, hogy a dolgok nem működnek, nincs mindenre megoldás.

2015. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha te sem vagy szűz, nem jogos elvárás, hogy a párod szűz legyen. Önző dög vagy.
2015. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%
Mert már szétdugtuk mindet. Nézz szét az általános iskolában, talán ott akad még. Még...
2015. júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

En szuz vagyok, de az is maradok.:)

Szar ugy:)

2015. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Már bocs, de az enyémet egy vadállat ismerősöm vette el a szüleim lakásán (!!!) úgy, hogy nem akartam. Akkor most nincs semmi tartásom, mert megerőszakoltak és elhasznált vagyok? Azt köszi...


De a helyzet ugyanez azokkal, akiket elhagytak, vagy ők hagytak el valakit, vagy fiatalon beleugrottak egy olyanba, amibe nem kellett volna.


Azt hittem, van valami oka (észérv, vallás, bármi), amiért szűz lányt akarsz, de azt kell mondjam, te nem érdemled meg, hogy egy nő neked adja oda magát először. Nagyon remélem, hogy csak provokációnak szántad...

2015. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!