Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most mi van, mit jelent ez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van, mit jelent ez, pozitív vagy negatív a helyzet?

Figyelt kérdés

A hétvégén elmentem arra a szórakozó helyre meccset nézni ahol lekoptatott az a lány akihez odamentem bemutatkozni, beszélgetni pár héttel ezelőtt.

Akkor odamentem hozzá, bemutatkoztam, megpróbáltam beszélgetést indítani de elküldött, azt mondta, hogy menjek el.

Most hétvégén ott volt ezen a szórakozó helyen a lány, egy másik asztalnál ült a barátaival én távolabb ültem tőlük és a meccset néztem, egyszer csak odapillantottam felé és láttam, hogy engem néz és nem beszélget az asztal társaságával, de annyira hosszan és erősen, hogy már kicsit kínosan kezdtem érezni magam. Ez most mit jelent? Elküldött egyszer, most meg így néz, bámul. Mi ez? Ne járjak többet arra a szórakozó helyre(romkocsmába)?



2016. júl. 6. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért ne járhatnál? Attól mert nézett... Lehet,h nem tudott hova tenni téged, h honnan vagy neki ismerős és ezért nézett... Járj továbbra is oda és előbb utóbb minden kiderül. A pillantása és az elutasítása is!
2016. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak szemmel vert, mert nem akarta hogy ott legyél a kocsmában, ahol ő
2016. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!