Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 34 éves pasi, de minimum 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 éves pasi, de minimum 10 évvel fiatalabbnak néz ki. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Szóval adott egy pasi, akinek önértékelési problémái miatt nem volt komoly kapcsolatai lányokkal, ilyen téren tehát eléggé le van maradva a korához (34) képest. Ráadásul külsőleg is jóval fiatalabbnak néz ki, még borostásan is. Teljesen megborotválkozva kb 20 nak néz ki. Szóval az ilyen adottságú férfiak ha léteznek, hogyan ismerkednek, és milyen korú lányokat szemelnek ki ismerkedési céllal? Ha kérhetem, ne írjatok privát üzenetet, csak válaszban vitassuk ezt meg.

2016. aug. 27. 17:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%

Előbb az önértékelési problémáidat tedd rendbe és a belsődet, és csak utána akarj nőt magadnak.


Az, hogy nem vagy kiégve és agyonstrapálva külsőleg az miért baj?

2016. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

1. valaszolo, szerintem a kerdezo a no.


kerdezo, erre nem lehet normalis valaszt adni, hogy ha valaki fiatalabbnak nez ki, akkor milyen partnert keres.


ha a szemelyes noi tapasztalatom erdekel: en fiatalabbnak nezek ki, es 10 evvel fiatalabb a baratom.

2016. aug. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Létezik,de ritka mint a fehér holló,az ilyen korú férfiak többsége úgy néz ki mint a saját öregapja.Nyilvàn fiatal lànyoknàl próbàlkozik.
2016. aug. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én ismertem. 37 évesen 20-nak nézett ki. De a múltkor is láttam egy srácot akitől megkérdeztem, hogy milyenek lettek a vizsgái. 26 éves, kb. 16 néztem. Szerintem ugyan úgy ismerkednek, mint más, van ennek előnye is, sokáig fiatalosak maradnak.
2016. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. 31 vagyok, ha megborotválkozom, kérik tőlem a személyit a "cigibótba".

Hogy hogy ismerkedek? Leginkább sehogy, mert nem kellek senkinek, csak az időmet pocsékolnám.

2016. aug. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. 29 évesen ismeretlentől a legmagasabb tipp a 20 év volt. A "fiatalos maradok" nem előny, mert hiába nézek ki fiatalosan, az idő attól még telik. Akikkel szeretnék ismerkedni, azok nem vesznek komolyan, persze emberként, barátként bírnak, mert kellemes személyiség vagyok, de ez nekem kevés. Nem mondom, hogy senkinek sem tetszem, de ők meg nekem nem sajnos, vagy éppen túl fiatalok.
2016. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen a fiatalos külső férfi esetében inkább hátrány, mert a nő nem biztos, hogy férfiként fog tudni tekinteni egy olyan férfire, aki külsőre az öcsikéje lehetne. Szóval ez csak mondjuk nagyon idős korban lesz már előny, mondjuk 50 év felett.
2016. aug. 27. 19:34
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Használd ki, hogy fiatalabbnak nézel ki és varrj le pár kis zsenge 18 évest. :D
2016. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez így kívülről viccesen hangzik, és lehet meg is tehetném. Egy kapcsolathoz viszont önmagában a kemény popsi és feszes cickó nem elég. Én pedig kapcsolatot akarok.
2016. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Létezik. Én is ilyen vagyok, 36, de huszonhatnak nézek ki. 30-40 közötti nőkkel ismerkedem, és ugyanúgy csinálom, mint bárki más. Huszonéves gyerekek szóba sem jöhetnek.
2016. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!