Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai lányok 90%-ánál legalább egy pasi magasságának az alsó határa minimum 175-180 centi, aki ez alatt van, arra nem hajlandóak férfiként tekinteni?

Figyelt kérdés
Lehet majd ide sokan leírják majd a lányok (szerintem direkt, csak hogy cáfoljanak, ezt tapasztaltam itt), hogy áá dehogy, az alacsony, 170 körüli vagy az alatti pasik a jók, de ha szétnézek az ismertségi körömben (a fiatalabb 30 alatti korosztályban), akkor azt tapasztalom, hogy 10 ből 7-8 175 alatt srác mocskosul egyedül van a sok próbálkozás ellenére is. Az szép és jó dolog itt a gykn leírni (nagyon sokan azt írják, amit hallani akar a kérdező, hogy áá nem gáz az, (sőt a pici pénisz, meg az alacsonyság a jó stb)de attól még nők vagytok és ösztönből választotok párt (tapasztalat), nem ész szerint, nem racionálisan, mint sok férfi. Tehát alacsony pasi az aggódhat kegyetlenül e szerint? Szerintem igen, főleg ha magassarkú fetisiszta egy nő is e mellé (majd mindegyikőtök az).
2014. jún. 6. 12:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez nincs így. A legtöbb lány a nála kicsivel magasabb, de azért nem óriás termetű pasikat kedveli. Lányok pedig szép számmal vannak 170 alatt is.
2014. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt gyiken mindenki azt írja le, amit saját maga gondol.


Én például nem jönnék össze nálam alacsonyabb sráccal. 174 cm vagyok,a barátom kb. 3 centivel magasabb. Nem lenne jó lehajolni hozzá. A lányok szeretnek lábujjhegyre állni, és úgy csókot adni a fiúknak. Ez nálunk is működik :) De vanna 160 cmes lányok is.

2014. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Meg nyugtatlak, én 183 cm vagyok de rám sem tekintenek férfiként; max csak havernak könyvelnek el.
2014. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nagyot tévedsz kérdező. Szerintem a gyk-s többség (köztük én is) nem azért van itt, hogy nyugtatgassa a kérdezőket valótlan dolgokkal, hanem hogy leírja az őszinte véleményét.

Na most.. nekem az a véleményem, hogy a srác legalább legyen egymagas velem. Én 171 cm vagyok. Szóval a 170 centis pasi is még belefér simán.

(Amúgy párom is nagyjából 170 centi)

L

2014. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Kegyetlenül nagyot tévedsz, mocskos barátom!


Nem árt, ha magasabb a férfi, ez ösztönös "elvárás", ebben igazad van. De ha 170 cm-es egy férfi, azzal magasabb a nők 60 %-nál, szóval ott más probléma van a haverjaiddal.

2014. jún. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Bármilyen magassággal csak úgy lehet csajozni, ha valamennyire jóképű vagy, legalább egy kicsit.

Akiket te látsz, azok nem helyesek, ezért küldik el őket.

2014. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ez átlagban szerintem nem igaz

Nálam igen, de speciális eset vagyok, 173 magas, alacsonyabb pasi mellett nem érzem magam nőiesnek..

a férje ennek ellenére csak 176 cm

éppen egy magasak vagyunk, ha kisebb sarkú cipő van rajtam

2014. jún. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
inkább legyen alacsony, "formás", mint egy magas ropi...
2014. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az a fontos, hogy egy férfinek legyen kisugárzása. Neked nincs, mert kisebbségi komplexusod van.


Ha magas lennél, mondjuk 193, akkor az lenne a bajod, hogy nem vagy elég kigyúrt. Ha magas lennél és kigyúrt, akkor az lenne a bajod, hogy miért csak a pénz számít... ... ...

2014. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

senki sem választ ész szerint párt. férfi létemre mondom, hogy elég már ebből a bullshitből, hogy a nők ösztönlények, a férfiak meg hű de logikusak...

azért önkritikád legyen már ember......


20/f

2014. jún. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!