Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a srác nagyon szerény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác nagyon szerény, akkor komoly gondjai akadnak a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Mármint én ilyen vagyok. Nem értékelem magam nyilvánosan nagyra, úgy legbelül tudom, hogy ha valamit nagyon akartam azt elértem, például pénz vagy egyetemi végzettség, viszont sosem dicsekszem és valahogy nagyon szerény vagyok. Nem szeretem magam úgy beállítani mint aki mások fölött vannak, mint aki valami nagy dolgokat valósított meg. Ráadásul elég keveset beszélek, és nem beszélek másokról, rosszat meg pláne nem mondok másokról. Ahhoz nagyon szörnyű embernek kell lennie, hogy én rosszat mondjak valakiről.

Lányokhoz nem megyek oda, mert szerintem nem sok esélyem lenne. Pedig azt mondják elvileg jól nézek ki.

Neten próbálkozok, kevés sikerrel.

Lányok számára mennyire zavaró, ha valaki nagyon szerény? 28 f


2016. aug. 28. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerénység hanem félénkség.Vannak lányok akik szeretik az ilyen srácokat.
2016. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet majd kapsz itt pár álszent dumát, de sajnos igen! komoly gondokat okoz/fok okozni neked!

Nem szerény vagy hanem önbizalomhiányos, félénk. A kettő nem ugyanaz.


A nők nem igazán vannak oda az olyan pasikért akik nem tudnak beszélni, nekem sem kéne olyan lány akivel csak ülünk, és hallgatunk egész nap.

Az, hogy nem mész oda a lányokhoz, mert szerinted nincs sok esélyed alátámasztja, hogy nincs önbizalmad.

"elvileg jól nézek ki", megint..


Mindent egybevéve, gondolom 28 évesen ha neten próbálkozol már rájöttél, hogy a lányok számára igenis zavaró az ilyen belső.

Alapból nem vonzó számukra az ilyen pipogya személyiség.

A valóságban is számos példa van arra, hogy elég ha valakinek van egy megfelelő önbizalma, humoros is tud lenni, emellett tökéletes beszélgető partner, akkor nem kell adonisznak lenni, sőt még kvazimódó is lehet, úgyis talál magának egy barátnőt. Főleg ha van egy saját, erős egzisztenciája, mint ahogy neked is. (A leírásod alapján)

2016. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok, és az egész életemre rossz hatással van. A lányokat sem érdeklem ez miatt.
2016. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyilván nem kell állandóan dicsekedni, de ha mondjuk valaki megdicsér az egyetemi végzettséged miatt, akkor nem kell azt mondani, hogy semmiség - főleg ha tudod, hogy nagyon nem volt semmiség, és keményen megdolgoztál érte. :)


20/L

2016. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Alakítsunk egy szektát gyerekek! Én is közétek tartozok. Olyannak érzem magam, mint ahogy a kérdező leírta, csak 25 vagyok. Folyamatosan keresem az életem értelmét, hogy mi célból létezem, mivel "normális" emberi kapcsolatra nem nagyon vagyok képes. Nőkből vonzalmat nem igazán tudok kiváltani, emberekkel is gyakran nehezen kommunikálok. Én se szeretek dicsekedni, gyakran hülyének is néznek, mivel szótlan vagyok, így nem nagyon tudnak megismerni... Süketelni a semmiről meg pláne nem tudok. Pedig azt látom, hogy pont annak megy jól, aki nagyon jól tud beszélni. Az sokat elérhet az életben. Nők terén is, munkában is... Konfliktuskerülő is vagyok, ez se egy pozitív tulajdonság. Gyakran úgy érzem, hogy én magam nem is élek, csak kívülről figyelem, hogy mások hogyan élnek, és csak álmodozom.
2016. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5 és a többiek


Gondolkoztatok már el az Asperger lehetőségén? Ha az fennáll akkor nem mi tehetünk erről, és nem is sokat tehetünk ellene.

2016. aug. 29. 00:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez legtöbbször nem szerénység, hanem kinézet/anyagi helyzet kérdése, hogy lesznek-e gondjai a társtalálással. Sajnos nagyon kevés a normális nő, akiknél nem ezek a mérvadóak.
2016. aug. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7


Írtam pedig azt, hogy kinézetemmel nincs baj, anyagi helyzetem is rendben van..

2016. aug. 29. 09:48
 9/9 A kérdező kommentje:

2


Szerinted van különbség önbizalom és férfias viselkedés között? Vagy a kettő ugyanaz? Mert amint leírtam, én tudom, hogy ha valamit nagyon akarok és teszek is érte, megkaphatom. Ez önmagában már önbizalom? Más kérdés, hogy emiatt nem érzem magam különlegesnek, hanem teljesen átlagosnak, szokványosnak.

Vannak pasik, akik semmit nem valósítottak meg az életben, mégis sugárzik a viselkedésükről, hogy imádják önmagukat. Pedig nincs mire alapozódnia az önbizalmuk. Szerintem nincs is önbizalmuk, pusztán férfias a viselkedésük. De ha olyan szitáciációba kerülnek, egyből lehull a lepel és kitűnik mennyire önbizalom hiányosak. Lehet, hogy a nőkkel való interakciójukban önbizalmuk van, de könnyen lehet, hogy másban nincs. Én így látom a dolgot.

Oké, tegyük fel, hogy nincs önbizalmam az ismerkedés terén, mivel még nem gyűjtöttem be olyan sikereket amitől lehetne. Mert ugye az eredmények azok, amik felturbózzák az ember hitét abban, hogy ő jó valamiben.

Ilyen körülmények között, hogyan lehetne több önbizalmam szerinted a nőknél? Nem a sikerek hozzák meg azt?

Azt érzem nem vagyok egy hullámhosszon velük, nem értem a kommunikációt, gesztusokat, hanghordozásokat, női jeleket. Például ha néz egy nő nem tudom eldönteni miért néz? Nem tudom eldönteni, hogy vajon tetszem neki vagy sem. Ha rám mosolyog beszélgetés közben, nem tudom eldönteni, hogy pusztán kedvességből, vagy vonzódásból teszi azt. Szóval a metakommunikáció értelmezésében gondok vannak nálam, pedig az elengedhetetlen, ha egy nővel szeretne az ember megismerkedni.

2016. aug. 29. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!