Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van hogy ha valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy ha valakivel ismerkedem állandóan ideges, feszült vagyok?

Figyelt kérdés
Ha még nem találkoztunk, akkor azért hogy vajon élőben is szimpatikus leszek neki, ha pedig már randizok valakivel és azok jól sikerülnek, akkor meg azért hogy vajon elfog-e hagyni, vagy hogy keresni fog-e a továbbiakban. Mindig idegeskedek azon hogy vajon a fiú keresni fog-e úgy ahogy szeretném. Ha nem hív fel vagy én hívom és nem veszi fel akkor már azon jár az eszem hogy biztos nem is érdeklem. De ez mindig így van nálam. Nem tudom élvezni az ilyen dolgokat.
2016. aug. 29. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert lehet,hogy idegi beidegződésed van. Lehet vitaminhiány is. Próbálj meg ilyen helyzetek előtt nyugtató teát inni vagy sportolj!
2016. aug. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ki ezt a kérdést, csak fiúban...

Nálam is mindig ez van, szerintem csak élvezni kellene a pillanatot, és nem túl komolyan venni. Ha vele nem jön össze a dolog, akkor majd összejön mással. Mindig van következő. Én ezzel szoktam magam nyugtatni. Van mikor jobban tudom kontrollálni, van mikor kevésbé. Jellemző hogy étvágyam sincs.

Pont most vagyok egy ilyen időszakon túl, nem jól alakultak a dolgok, egy lánnyal, és többet nem fogunk találkozni, ami fáj, de legalább elmúlt a feszültség, a bánat költözött helyére.

2016. aug. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!