Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Szia! Mizu? Ismerkedés csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Szia! Mizu? Ismerkedés csak a srácoktól ciki vagy csajoktól is?

Figyelt kérdés

2016. aug. 30. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
nem szeretem, ha idegen pasik megkérdezik mizu...
2016. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden embertől gáz. Én nem is reagálok rá, úgy kezelem mint egy köhögést. Aki így indít az tapasztalataim szerint vagy rém egyszerű, vagy nagyon igénytelen (nem külsőre, hanem a világ dolgaival kapcsolatban). Persze van kivétel sok - nem szabad általánosítani - de én nem kedvelem azokat akiknél a "mizuzás" a szint.
2016. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, hanem illogikus. Nem tudok elképzelni olyan szituációt, amibe egy ismeretlentől beleillik. Ez vonatkozik a mi a helyzet, mi újság, hogy vagy, stb. formákra is.
2016. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sztereotip és gáz mindkét féltől. Ennél már csak a betanult közhelyek a rosszabbak: "szevasz, van nálatok terasz" "csácsumicsá csokoládés csőtészta" stb.
2016. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább rakd ki a melled neked az jobban megy
2016. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki a fiutol sem meg a lánytólsem :D miért lenne ciki? :D szia kerdezö, mizu? Xdd


17F

2016. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki idegenhez úgy közelít, hogy sziamizu, azt én is elkönyvelem kb tereptárgynak, mert annyi esze meg fantáziája lehet, mint a járdaszegélynek. Néha megkérdeztem azokat, akik ilyet kérdeztek, hogy erre mégis mit kéne válaszolni, egy sem(!) tudott rá mit mondani. Egy sem. Fogalmuk sincs, miért csinálják, annyira buták.
2016. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha kiba' jó csajról van szó, akkor bármilyen gázul indíthat, alapból nyert ügye van.


Megjegyezném, ez fordítva is így van, ha megfigyelted, a vonzó pasinak az értékelhetetlenül szar viccein is nevetnek a nők. Mindegy mit mond, ha a kinézete (a szaga vagy a fene tudja, hogy megy ez) bejön.


Ha az ember (nő vagy férfi) ennél középszerűbb, akkor érdemes valami eredetibbel próbálkozni.

2016. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!