Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ciki megkérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki megkérni a szűk ismeretségi kört hogy segítsenek párt találnom így 30-ra fordulva?

Figyelt kérdés
Ti mit szólnátok illetve a helyemben megtennétek e?
2016. aug. 30. 23:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nem tartanám cikinek. Ha az ismeretségi köröm ilyen lenne, akkor simán megkérném őket erre.

31/F

2016. aug. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy fiú vagyok
2016. aug. 30. 23:47
 3/19 anonim ***** válasza:
Én sem tartanám cikinek! Én is gondolkoztam ezen,csak tudom, hogy a barátaimnak nincsenek olyan ismerősei sajnos :D
2016. aug. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Persze!gyerunk egy percet sem tetlenkedunk!!!
2016. aug. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem az ismerkedés tipikusan olyan dolog, ami két emberen múlik; ebben senki nem tud segíteni. Ha be is mutatnak valakinek ezzek a szándékkal, akkor is erőltetett lesz.
2016. aug. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem, semmi ciki nincs ebben.
2016. aug. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de sejtettem, hogy férfi vagy.

Nem.egy rokonom is, ismerősök alapján jöttek össze és ez ma sem megvetendő dolog.

2016. aug. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

És vajon az ismijeim mit gondolnak rólam hogy rájuk "kényszerülök" e téren? Nem fogják azt mondani hogy olyan béna vagyok hogy még ezt sem tudom megoldani magamnak?


Egyébként általába véve nem vagyok béna :-)

2016. aug. 31. 00:05
 9/19 anonim ***** válasza:

Nézd: mivel mi nem vagyunk a te ismerőseid, így nem tudunk helyettük válaszolni. Lépd meg és lesz ami lesz.

Sok sikert!

2016. aug. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem csak bénaságról szól, hanem környezetről is. Ha nincs olyan hobbid, környezeted, ahol nagy számban előfordulnak korodbeli szingli csajszik, akkor persze hogy nincs könnyű dolgod.

Egyáltalán nem ciki.

2016. aug. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!