Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ciki megkérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki megkérni a szűk ismeretségi kört hogy segítsenek párt találnom így 30-ra fordulva?

Figyelt kérdés
Ti mit szólnátok illetve a helyemben megtennétek e?
2016. aug. 30. 23:37
1 2
 11/19 Fingkirály ***** válasza:

Egyáltalán nem, én is meg szoktam kérni ismerősöket - persze nem úgy, hogy tuszkolják elém az illetőt, hanem annyi, hogy ha ilyennel mennek valahova bármilyen programra, akkor hívjanak engem is, aztán majd megy az magától (és fordítva, ha mi megyünk közösen, akkor hívják őt is el, miért is ne alapon).


Sajnos (ha te harminc vagy), én több vagyok nálad hét évvel, nekem gyakorlatilag már az összes közelebbi ismerősöm házas-családos, és szinte az összes, még általam nem ismert ismerősük is. Aki maradt, az általában sem külsőre, sem belsőre olyan, hogy bárkinek is vonzó lenne, vagy annyira fiatal, hogy neki már nem férfi vagyok, hanem bácsi.

2016. aug. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

nem ciki!

ismerkedjél ha lehetőséged van rá! sok sikert! 30N

nehéz társat találni! :(

2016. aug. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem ciki, de felesleges. Ha eddig nem találtál párt, akkor valószínűleg csúnya lehetsz, ami azt jelenti, hogy ezután sem fogsz.
2016. aug. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem ciki, bar szvsz ez a te "dolgod" lenne, hogy rajta legy a teman. Hatha a kedves ismerosok olyan lannyal akarnak osszehozni, akivel nem mukodik a kémia, es csalodas lesz a vege..


INKABB: tedd felreva görcsös "akarok talalni valakit" erzest, mérd fel, ki vagy mi erdekel, mit varsz el, mit tudsz nyujtani, mit varsz el a masiktol, a kapcsolattol. Hasznald a tarskereso oldalakat, felelosseggel


Onismeret nagyon fontos. 31/F,

2016. aug. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem ciki.

Ha segítséget kérsz, akkor ne azzal foglalkozz, hogy mit gondolnak rólad.

Mondjuk elképzelni sem tudom, hogy én miként tudnék ilyen ügyben segíteni bárkin is?

2016. aug. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

ismerősi körökből is lehet társat találni

szerintem ismerkedjél sok helyen,nem ciki a segítség kérés!

ismerősi körökből ismerősöket szerezzél,ha talán úgy alakul lehet társad is,de ne görcsösen azt keressél!

majd ha úgy alakul,ismerkedj! sok sikert!

2016. aug. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Attól hogy bemutatnak valakinek még nem lesz erőltetett. Ha én akarom rátukmálni magam, miután megismertük egymást, vagy akár fordítva, az erőltetett.

Nos, valóban nem vagyok egy Adonisz (13-as válaszololó), de adok magamra, igényes vagyok és így már nem olyan rossz az összkép. De nem is ezzel van a gond.


Ha olyan lánnyal jönnék össze 30 évesen akivel aztán csalódás lesz a vége nem sokban különbözik attól ha 18 évesen jövök össze vele.


A görcsösség nincs meg bennem. Felfogtam hogy az idő múlásával egyre nehezebb lesz, de mindez nem görcsös. Inkább csak olykor kellemetlen érzés, és a vágyakozás ami bennem van.


Társkeresőkkel próbálkoztam, és próbálkozom jelenleg is, nem sok sikerrel, de a profiljaim megvannak, elő is vagyok fizetve rájuk, így az esély bármikor megvan. Bár nem hiszek benne hogy itt érek célba.


15-ös! Talán személyesen ismersz hogy szerinted megkeseríteném az életét annak akivel összejönnék?


Mindenkinek köszönöm a válaszát. Azt hiszem felhozom a témát néhány cimbim előtt, talán nem zavarnak el.

2016. aug. 31. 18:16
 18/19 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy itt viszont válaszolnál, lépd meg, senki nem tart vissza!
2016. aug. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Meg akartalak titeket tisztelni hogy válaszolok a válaszaitokra.
2016. aug. 31. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!