Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 21 fölötti férfiak! Ti adnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 fölötti férfiak! Ti adnátok esélyt egy kapcsolatnak egy 15 éves lánnyal? Vagy ha ennyi idős az alapból kizáró ok?

Figyelt kérdés
írjatok majd pontos kort is plz, köszi
2016. aug. 31. 19:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Alapból kizáró ok.

Nekem 15 évesen még kislány, bármilyen fejlett is testileg, sosem tudja azt megadni lelki szinten, amire szükségem van. Így meg szerelemről nem is beszélhetünk.


Nem említve azt, hogy felnőtt férfiként nekem mások az igényeim. Pl. 23 évesen nekem természetes, hogy a párommal együtt élek, minden este együtt alszunk. Egy 15 éves kislánynak haza kell érnie időben, mert reggel suli van.

És nincs kedvem a szülőkkel sem állandó harcot vívni, hogy nem, nem csak du.gni kell, és igenis, időre hazaviszem, és persze, megértem, hogy most büntiben van, mert egyest kapott, és nem megyünk moziba.

Kösz, nem.

2016. aug. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Lelki szinten nem tudná megadni, amire szükségem van. A legtöbb 20 éven felüliben sincs meg az, amit keresek. Egyébként látszik is az írásodból, hogy mennyire éretlen vagy.
2016. aug. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm! :D
2016. aug. 31. 19:46
 4/19 anonim ***** válasza:
16%

Igen.

6 év... az nem a világ. Sokan túldramatizálják, hogy fú, mekkora különbség van a kettő között, pedig egyáltalán nem, ami pedig van, az tolerálható, sőt szerethető.

2016. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
15-16 év az alsó határ nálam, de arra is azt mondom, hogy TALÁN. Ismerek nagyon érett gondolkodású, felnőttes 15-16 éveseket, de a többség még nagyon gyerekes ebben a korban. 22/F
2016. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem, mert gyerek nekem meg no kell.


26/F

2016. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
22%

Bírom a sok érett férfit, leszólnak egy szinte már teljesen érett nőt, hogy gyerek aztán nem kell, de egy mondatot képtelenek leírni hiba nélkül. :D

Lehet, hogy az a "gyerek" érettebb és intelligensebb, mint ti. :D

2016. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%

#7

Az írásából nem ezt szűrtem le.

2016. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
Alapból kizáró ok...15éves az gyerek
2016. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
Egy 15 éves elég messze van a "szinte teljesen érett nőtől"😂
2016. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!