Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti adnátok egy esélyt ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti adnátok egy esélyt ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
megismertem egy srácot aki külsőre nem az ideálom de belsőre nagyon.. bármiről elbeszélgetünk, sok a közös témánk, hasonló az érdeklődési körünk
2015. máj. 28. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, külsőre is csak tetszik valamennyire azt leszámítva, hogy nem az ideálod.
2015. máj. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
miért ne?! a külső nem minden
2015. máj. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van valakije a fazonnak, vagy egyedülálló?
2015. máj. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Adj neki egy esélyt, ha pár héten belül nem kezdesz rá úgy nézni, hogy tulajdonképpen tök jól néz ki, akkor ne erőltesd. Valószínűleg néhány randi után a leghelyesebb srác lesz a világon.:)
2015. máj. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megéri adni egy esélyt..
2015. máj. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen. Ha beleszeretsz megszépül :P
2015. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben és egy idő után én is elkezdtem máshogy látni kívülről és vonzódni hozzá. Szóval szerintem igen, adj egy esélyt. Bár ha tényleg jó pár randi után sem érzel különösebb vonzalmat iránta, akkor viszont nem kell erőltetni.
2015. máj. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj vele kapcsolatot, mert úgysem fogsz szexuálisan vonzódni hozzá, az olyan kapcsolatokba meg bele lehet szarni.
2015. máj. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem. Kipróbáltam, nem működött. Egy kapcsolat nem csak beszélgetésből áll. És elég sz.a.r ágyba bújni olyannal aki külsőre nem vonz...
2015. máj. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én meg pont az ellenkezője vagyok, 4,5 évig volt egy párom, aki külsőre nem volt az ideálom, de a belsője, az valami csodás egyániséget takar. A mai napig bánom, hogy otthagytam.
2015. máj. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!