Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha túl sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha túl sok pasi próbálkozik nálam?

Figyelt kérdés

Ez csak mostanában van így, mert változtattam a külsőmön, és sikerült végre elfogadnom önmagamat. De nem gondoltam volna, hogy hirtelen ennyi embernek felkeltem majd a figyelmét.

Ráadásul egyik srác sem csak szexet akar, hanem érzékelem rajtuk, hogy tényleg meg akarnak ismerni.


Most mit kellene tennem? Nem szeretek egyszerre több embert hülyíteni, de fogalmam sincs egyelőre, hogy mit akarok. :/


20N


2016. szept. 1. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki! De tényleg, ne görcsölj ezen. Legyél velük barátságos, de akivel nem akarsz semmit annak azt jelezd. Ha meg nem tudod, mit akarsz valakitől, akkor ismerkedjetek, aztán vagy alakul valami, vagy nem.
2016. szept. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam az a helyzet, hogy sokan próbálkoznak, de a legtöbbjük nem komoly. Aki mégis az, azon is látom már kezdetek óta, hogy nekem nem jelenthetne többet egy barátnál. Én mindig leszögezem előre, hogy nagyon szeretek új emberekkel megismerkedni, de mindig csak barátilag vágok bele, ezért ne értsen félre semmit. 21/L
2016. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Basszus, élvezd ki és örülj neki hogy ennyi rajongód van akinek nem a tested kell!!!! Ha tudnád, hány lány cserélne veled ebben a pillanatban, te meg problémázol? Ez egy nagyon "szupcsyhhhh" állapot, élvezd ki amíg tart, hidd el, 70 évesen piszkosul hiányozni fog!
2016. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!