Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vonzóak ezek a tulajdonságok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzóak ezek a tulajdonságok, vagy ellenkezőleg, inkább taszítóak? 21/L

Figyelt kérdés
Nem iszom, nem cigizek, nem járok bulizni, nem öltözködöm kihívóan, nem sminkelem magam, még az üdítőket sem szeretem. Teljesen szürke kisegér vagyok. Persze sokan mondjátok, hogy a visszafogott, visszahúzódó lányokat keresitek, de én valahogy nem ezt tapasztalom.
2016. szept. 1. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biztos van akinek ez kell, nekem nem. Rendszeresen eljárunk munka után különböző helyekre, ahol bizony iszunk (nyilván nem a sárga földig, kb. 2-3 sör, ugyanennyi feles), s akkor mit csinálnék veled? Érted...
2016. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Engem személy szerint a felsorolt tulajdonságok némelyike nagyon vonzana,viszont két tulajdonság nem...Az egyik,a "nem feltünő öltözet kedvelése",a másik pedig a "visszahúzódó természet...De a többi felsorolt tulajdonság tetszene igencsak...
2016. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy nekem pont megfelelne egy ilyen lany.
2016. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akik a nőknél próbálkoznak (leszólítanak az utcán), azok általában elég extrovertált emberek, akik nem a hozzád hasonló lányokra vannak kalibrálva. Ezek egyébként rám is igazak, de ettől függetlenül én nem tartom magam szürke kisegérnek. Mindenkiben van valami vad és szenvedélyes, ami különlegessé teszi, csak ez mindenkinek mást jelent.
2016. szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Számomra pozitív tulajdonságok, de ez alapján nem lehet megállapítani, hogy miért jön be/nem jön be valaki a férfiaknak. Nem mindegy, hogy a felsorolt tulajdonságokon kívül miből áll egy lány személyisége.
2016. szept. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem ebből csak a nem cigizik vonzó. Jobban szeretem, ha egy lánnyal ki lehet mozdulni néha, lehet inni egy koktélt, sört, valamit, és ha ad magára. Nem kell, hogy műszempillája legyen meg műkörme, de öltözzék csinosan, sminkeljen valamennyire. Persze egy olyan férfinak, aki otthon ül, nem akar sehova eljárni, maga sem törődik sokat a külsejével, ez nem fontos neki, vonzó lehetsz. Meg persze azért más belső tulajdonságokat is jó lenne ismerni, mi érdekel, mi a hobbid, sportolsz-e, szereted-e a zenét, filmeket stb. Ez így magában elég kevés információ.
2016. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Noren1989 ***** válasza:
Így ez az egységpack nem tetszene. Te személyesen sem, mivel szürke kisegérnek tartod magadat. Gondolom mellé elvárod, hogy a pasi körberajongjon, szórakoztasson, hm?
2016. szept. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Alapvetően ezek szimpatikusak, de persze édeskevés információ egy konkrét személyiségből ennyi.
2016. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Johnny Bravo ***** válasza:
Ennyi info alapjan lehetetlen megitelni hogy ez igy jo/vonzo stb.....nalam peldaul a nem iszol nem cigezel nem sminkelsz dolog pirospont,de latod masnal nem!
2016. szept. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a személyiséged is semmilyen, akkor ja.. taszító
2016. szept. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!