Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalra milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalra milyen bemutatkozó szöveget érdemes írni?

Figyelt kérdés
Amit eddig írtam, Xy vagyok budapestről,szeretek xy hobbi,keresek xy lányt. Nem írt senki vissza. Már Semmilyen ötletem nincs. Ne általánosságokat írjatok. Kellenémek konkrét példák!
2016. szept. 2. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen mindegy a bemutatkozó szöveged, az se baj, ha nem írsz semmit. Az is mindegy, hogy a leveledben mit írsz. A lányok kizárólag a képeid alapján döntik el, hogy visszaírnak-e neked.
2016. szept. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyrészt funkcionális analfabéták, nem fogják erőltetni magukat hogy értelmezzék az általad leírt szöveget.

A kép legyen jó, az sem baj ha nem te vagy rajta.

2016. szept. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én annyit írtam, hogy személyesen érdemes megismerkednünk, ha megvan a szimpátia és hogy ezt is csak azért véstem ide, mert muszáj kitölteni.

Eddig 37 randim volt. Bevallom, nem kapcsolatot keresek:)

2016. szept. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
13.25 lehet,hogy jól nézel ki.
2016. szept. 2. 14:51
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor szinte mindegy mit irsz
2016. szept. 2. 14:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Amire garantált hogy lesz csajod?

Írd, hogy "ki vagyok gyúrva, jóképű vagyok és tele vagyok suskával". Annyi levelet fogsz kapni, hogy csak győzzed!

2016. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 4

Még csak képet sem töltöttem fel magamról oda.

2016. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az anyagi dolgokat kell előtérbe helyezni,csak finoman virágnyelven,ne úgy hogy bazzé van lé rogyásig.Hanem Pl : hobbym a golf, a raftingolás ,sielés, ejtőernyőzés,vitorlázás . Nagyon szeretek egzotikus távoli országokat bejárni és megismerni, szeretem a gyors erős kocsikat,saját cégemet irányítom ,jelenleg Budán élek egy szép családi házban egyedül stb stb.
2016. szept. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!