Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejön a nőknek a Steven Segal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a nőknek a Steven Segal szintű határozottság magabiztosság férfiasság?

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Átlagjózsitól nem. Steven Segaltól igen.
2016. szept. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Steven Seagal egy színész.
2016. szept. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Steven Seagal magabiztos meg férfias? Én inkább a kitűnő arcjátékára, kifejező színészi munkájára hívnám fel a figyelmet... :D



Amúgy a jelenlegi Seagal még csak nem is néz ki annyira jól... [link]


Nem hiszem, hogy a nőknek instant a férfiasság ugrana be az új Seagalról.

2016. szept. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Főleg, hogy olvastam, hogy elég zűrös volt a magánélete és forgatásokon is visszaélt a népszerűségével, nőket tapogatott stb.
2016. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. szept. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bár nem ismerhetem, de amennyit a filmjeiben lehet látni belőle, nekem bejön a karakter. Komoly, valóban határozott és irtó szexi a tekintete. Engem levenne a lábamról, az tuti, főleg hogy a testalkata is hasonló ahhoz, miért élek-halok :-)


Amúgy nagyon jó zenét csinál, nem csak színészként tevékenykedik!


35/N

2016. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magas ,jóképű ,bárkinek odaáll ha kell és mindenkit elver szóval még jó hogy bejön. Mondjuk a régebbi nem elhízott alakja az igazi,mostanában elhagyta magát.
2016. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!