Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért buknak a társkeresőn a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért buknak a társkeresőn a csajok arra hogy valaki nagyon tele van, nyaralója megy jó kocsija van?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, szinte semmi sincs az adatlapjára írva, csak a bemutatkozó szövegnél ennyi...

Van egy új házam, a balcsin egy nyaraló, meg egy 7es bömbölő, persze benzines, mert az az igazi kocsi nem a dízeles.

Van kinn ezekről kép, amin ő is rajta van, és ennyi.

Napi szinten rengeteg levelet kap, ő szokott válogatni, kiknek ír vissza.

Van olyan csajok, akik naponta többször írnak neki,meg olyan képeket küldözgetnek neki, amit max felnőtt oldalakon látni.

Úgy , hogy nem is kért tőlük ilyet.

A legszebb az egészben, hogy tök átlag lányok/nők is kifordulva magukból, rávetik magukat a szabad prédára, hátha majd az ő oldalukon lesz egy ilyen pasi, és akkor lehet a twitterre, meg fészbúkra rakni a képeket.

Megnéztük pár átlag csaj adatlapját, a legtöbbnél az van kiírva, normális pasit keresnek, nem kigyúrtat, meg kocsival pózolót.

Szinte az elsők között ilyenek írtak.

Mi ez a jelenség, a társkereső oldalakon?



#maidolgokatnemértem
2016. szept. 3. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

ez egyáltalán nem új jelenség, a nők mindig is azokhoz a hímneműekhez vonzódtak, akik mellett biztonságban érezhetik magukat, ennek evolúciós háttere van, önmaguk és a jövendőbeli utódaik biztonságban tudása programozva van a legtöbb nőbe.


ha kocsit, lakást, és jóképű ffiakat látnak, az ezt az ősi programot indítja be bennük, és még csak nem is hibáztathatók.


ahogy ti ffiak a fiatal és szép és egészséges nőkre vadásztok, mert bennetek meg az van evolúciósan kódolva, hogy majd az utódokat legyen ki világra hozza, nem értem, miért gáz, ha a nők, és a normális nők is a tehetősebb, magas, jóképű ffiak után vonzódnak.


egy sportos, autóval rendelkező pasi is lehet normális, azt csak a magadfajta sem nem izmos, autóval és egyébbel nem rendelkező gondolja, hogy ezek a sikeres férfitársaid nem normálisak.


fáj az irigység nejed, nyilván.

2016. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
A nők ilyenek, nemcsak a társkeresőkön, hanem az életben is. Írd be youtube-ra azt, hogy gold digger prank, szépeket fogsz látni!
2016. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van! Mondom ezt úgy hogy én sem vagyok sem izmos, sem jóképű sem gazdag és kocsim sincs.


S z a r az élet!

2016. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

"Megnéztük pár átlag csaj adatlapját, a legtöbbnél az van kiírva, normális pasit keresnek, nem kigyúrtat, meg kocsival pózolót."


Tudod. Mert nekik a belső fontos nem a külső.Nem érdekel gazdagság, mert szegényen is lehet boldogan élni.Nem vagyok olyan mint a többi lány..blablalbla :-)

2016. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
A belso fontos: uleskarpit, hangrendszer, extrak stb.
2016. szept. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert felszínesek és anyagiasak, az számít nekik amit pénzen meg lehet venni. Jólesik beleülni a kényelembe és lébecolni benne.
2016. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt sosem értettem. Mondjuk én elég nyomorult is vagyok párválasztás szempontjából. Mindig valami nyomorult sz@rházival jöttem össze érzelmi alapon, de jól pofára is ejtettek. Lehet, jobban jártam volna, ha én is azt nézem, kinek milyen autója meg mennyi pénze van.
2016. szept. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Normális, szerény pasit keresnek, de azért képesek a kompromisszumra :D
2016. szept. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!