Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesznek a nők "emberszámba"? (jóképű vagyok, új ruhába járok, jó cipőben, dolgozom, nem iszom, nem dohányzom,165cm vagyok)

Figyelt kérdés
Egyszer már azt hiszem elér az idegösszeroppanás!Egy nő sem akar velem járni,szinte sértésnek veszik,ha meghívom őket egy kávéra!Ez elképesztő!

2016. szept. 4. 16:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Válaszolhatnék hosszan és mindenre kitrjedően, de van egy olyan érzésem, hogy tudom milyen választ vársz. "Azért mert alacsony vagy"... Lefutottuk már párszor ezt a kört itt más alacsonyakkal is... Pedig általában nem ez a baj.
2016. szept. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Mert alacsony vagy.
2016. szept. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%

ha önző, egoista, beképzelt tiszteletlen ficsúr vagy, akkor ne is csodálkozz


ugye tőled alacsonyabb csajoknál próbálkozol?

én nem utasítanálak el 159 centi vagyok, magassarkúval is pont egy magasságúak lennénk, de foglalt vagyok már 3 és fél éve

2016. szept. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
mert gáz a személyiséged. törpe vagy és kompenzálsz folyton. ismerkedj 150 centis nőkkel
2016. szept. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%

Lehet kapni beépített cipősarok magasítót, cipészek csempészik be az általad kiválasztott lábbelibe, én ezt javasolnám.


De véletlenül se vedd le, még ágyban sem, mert lelepleződnél és elhagyna a nőd.

2016. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
en is ilyen vagyok! mert a nok nem tekintenek minket alacsony sracokat ferfinak ennyi
2016. szept. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

Azért mert nyafogsz mint egy kislány. Viseld a kudarcot férfi módjára! ''Brühühü miért nincs ez? Miért nincs az?? ''

Ez az elképesztő

2016. szept. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
Ne kínlódj már ,ott a sok ezer prosti csak rád vár.Mindennap más nőd lehet ,akár magas 2 méteres is,aki azt és úgy csinálja ahogy neked jó, és nem fáj a fejük nem kell hallgatni a picsogást napestig és nem kell hurcolni mozi-étterem-luxusutazás körökre.
2016. szept. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem a +170 cm-eseknél kell próbálkozni.
2016. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, hogy milyen csajoknál próbálkozol. Nyilván ha nálad magasabb, szebb, jobb csajnál próbálkozol akkor nem fog összejönni.

Bocsi, ha nem így van csak én ezt tapasztalom. Egyik ismerősöm is sír, hogy nem jön vele össze senki, de hát olyan csajokhoz megy oda akik magukkal se állnak szóba nemhogy vele.

2016. szept. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!