Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnél egy olyan férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy olyan férfivel aki jóképű, de a viselkedése úgymond túl átlagos, már-már visszafogott?

Figyelt kérdés
Úgyértem a túl átlagost,hogy semmi extra nincs a viselkedésében,amolyan hétköznapi,csendesebb alkat,ritkán beszél feleslegesen.
2016. szept. 1. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2016. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

A jokepu miert szempont?? 18eveseknel talan.

Az h ritkan beszel feleslegesen ezerszer jobb mint aki tul sokat.

Fentiek alapjan még semmit nem tudtam meg a ferfirol, ami alapjan donthetnek.

2016. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
Nem,ha unalmas akkor elvagyok inkább egymagam
2016. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
9%
Valószinüleg Sub hajlamú,max.háziszolgának.
2016. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2016. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

Nincs szükségem olyan illetőre, aki nagyon visszafogott és ritkán beszél.

Azt képtelen vagyok elhinni, hogy ha két ember nagyon szereti egymást, együtt is élnek, akkor képtelen lenne sok beszédre ez a most keveset beszélőnek titulált személy.


És mit takar az, hogy feleslegesen ritkán beszél? Mert lehet, hogy te valamire azt mondod, hogy felesleges, én meg azt mondom, hogy fontos! Na, akkor most mi van?


Te azt mondod, hogy pl. felesleges megbeszélni a hétvégi programot, majd lesz valami, én viszont szeretném, ha megbeszélnénk. Ez csak egy példa, hogy szemléltessem, hogy nem biztos, hogy igazad van ezzel a felesleges kifejezéssel!

2016. szept. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Nekem apám ilyen. Semmire nem mond semmit. Ha kérdezem, 5 perc múlva talán válaszol, de azt is egy szóban... Baromi idegesítő.

Nem vagyok nő, de tuti van olyan, akinek ez tetszik, különben én sem léteznék.

2016. szept. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Az én férjem ilyen,vagy is hasonló.Azért nem unalmas,van hobbija és együtt is csinálunk sok mindent.Nem is kell mindig témázni.Egyébként megesik ritkán,mikor kicsit jobban igényelném hogy többet beszéljen. Viszont azt mondom ennyi gond legyen a kapcsolatunkban.Egyébként megértjük egymást szinte minden téren. Én is csendesebb vagyok általában,csak itthon néha rám jön a szóf..ás :D
2016. szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
legyen beszédes, mert csendes vagyok :)
2016. szept. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem harapófogóval kell kihúzni belőle a szavakat, akkor nem lenne gond.
2016. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!