Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, hogy szerelem nélkül, szűzen fogom leélni az életem?

Figyelt kérdés

Nem sajnáltatni akarom magam, nem utálok senkit, nem hibáztatok másokat, az egésznek én vagyok az oka, amivel tisztában is vagyok. Szóval ennek figyelembe vételével várok értelmes, hasznos válaszokat, hogy hogyan lehetne ezt feldolgozni, illetve akinek sikerült, annak hogyan sikerült.

F



2016. szept. 5. 17:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Sehogy se dolgozd fel, mert ennek nem kell így lennie.
2016. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%

sehogy!

VÁLTOZZ MEG!! ez az egésznek a titka! minek akarsz belenyugodni ebbe?

nem akarod magad sajnáltatni? hahahaha, nagyon vicces! de mégis feltetted a kérdést, hogy legyenek együtt érző válaszok is!


tudod, nem elfogadni kéne a sanyarú helyzetet, hanem változtatni kéne rajta! de akkor ezek szerint ehhez agyilag is fel kéne nőni!

2016. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

Figyelj a lehetőségek a következők:


1. megváltozol, átalakítod kicsit az életedet

2. így ahogy most vagy leéled az életedet dögunalmasan, monoton, és a végén még meg is fogsz kicsit hülyülni

3. vonat elé ugrasz

2016. szept. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

Ha szerelem nélkül nem vagy elégedett/boldog az életeddel, akkor az se fog sokat segíteni, max rövidtávon.


Amúgy meg MGTOW vagy legyél Zen buddhista.

2016. szept. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Pl ha nem ezen gyötrődsz. És ha tudatosítod, hogy sok másnak nagyobb problémái vannak ettől.

Amúgy nekem se volt se szerelmem, se nem szexeltem, orálisan elégítettek ki, de az mégse igazi szex.

El kell fogadni, hogy vagyunk akik kiesünk ebből a dologból.

2016. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Noren1989 ***** válasza:
Legyél nyugodtan karrierista. Vagy alkoholista.
2016. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Tényleg nem sajnáltatásból tettem fel a kérdést, csak szeretnék normális életet, attól függetlenül, hogy nem lehet barátnôm. Változzak? Próbáltam, sikerült is, rengeteget változtam. Többet már nemigen tudok, nem találom a közös hangot a lányokkal, nem megy ez az egész szrelem dolog nekem, más vagyok mint a többi ember (nem feltétlen pozitívan), nem tudom kezelni ezt az egész dolgot. Egyszerûen elképzelni se tudom, hogy barátnôm legyen, 13 éves korom óta nem is volt, és nem is lesz, 0 tapasztalatom van. Vannak értékes tulajdonságaim, de nem tudom hasznosítani ôket, úgy tûnik, hogy az nem számít.. Meg amúgy is. Kinek nincsenek?

Szóval ez az oka a dolognak, de nem azért jöttem ide, hogy ezzel tömjem a fejeteket, hanem hogy milyen egyéb megoldások lehetnek egy normális életre.

2016. szept. 5. 18:06
 8/14 One of a Kind ***** válasza:

Próbálj meg másban kiteljesedni, ahogy én is teszem. Egy csónakban evezünk, de én csak néha szomorodom neki miatta egy kis időre, sosem kellett "feldolgoznom" ezt. Nekem millió hobbim van - mikor, melyik kerül éppen előtérbe -, mellette egyetemre járok és dolgozom is, valamint háztartást vezetek szinte egyedül. Szerintem nagyon tartalmas életem van, es emiatt az időm 95%-ában teljesnek érzem magam. :)


Persze, az gond, ha esetleg téged semmi nem érdekel. Akkor nem tudok megoldást.


23N

2016. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar,hogy szűz vagy menj el prostizni.
2016. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
8, de, sok hobbim van. Köszi a tanácsot, megpróbálom jobban kitölteni ezekkel az idômet, hátha jó megoldás.
2016. szept. 5. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!