Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel a viszonz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel a viszonzatlan szerelmet?

Figyelt kérdés
Borzalmasan érzem magam egész nap sírok nincs kedven semmihez,nem tudok semmi másra gondolni.Elmondtam az érzéseimet de ő nem tudja viszonozni. :'(

2014. dec. 14. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ismeros csak én srac vagyok. Atestem ezen én is
2014. dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miért nem tudja?


Próbáld meg lefoglalni magad valamivel.. ( menj táncolni,tanulj,keress valami hobbyt ).. Járj el a barátokkal ide-oda...

2014. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért mert mást szeret :(
2014. dec. 14. 17:27
 4/12 anonim ***** válasza:
Foglald el magad. Olvass, sportolj, csináld azt, amit szeretsz. Majd az idő begyógyítja.
2014. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom lefoglalni magam és ráadásul minden nap látom mivel osztálytársam :(
2014. dec. 14. 17:28
 6/12 anonim ***** válasza:
!!! Osztálytárssal soha !!! alapszabály
2014. dec. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Majd az idő megoldja.de tényleg, észérvekkel nem fogod meggyőzni magad, hogy ne legyél szomorú.Egy idő után majd magától elmúlik ez az egész.
2014. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Osztálytárssal tényleg soha. Én is szívtam így meg. Én voltam aki szakított de elég kellemetlen volt azután.
2014. dec. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ja ez majd magától lezajlik, mindenkinél más, de ja foglald le magad.


Aztán majd elmúlik, vaagy depis leszel, aztán szép lassan tönkre mész teljesen lelkileg, meg mentálisan is. Na hát valamelyik.

2014. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Az első pár nap iszonyú nehéz lesz. Próbálj sokat aludni, foglald le magad. Olvass, nézz filmet, tanulj, ilyesmik. Pár napig jobb, ha kerülöd a Facebookot és egyéb olyan közösségi oldalakat, ahol szembetalálkozhatsz vele. De ne félj ettől a szenvedéstől, amennyiben a szobád négy fala között zajlik és csak a szüleid/barátnőid tudnak róla, akkor teljesen rendben van, jót tesz a lelkednek, hogy kiadod magadból. Az is természetes, hogy nincs étvágyad, sírsz és a többi. De másoknak ne mutasd ki, hogy neked ez fáj. Hidd el, nincs annál szánalmasabb dolog, mint amikor már túl vagytok ezen a beszélgetésen és te mégis keresed, próbálkozol nála. Sajnos tudatosítanod kell magadban, hogy ennek itt és most vége van, szép volt, jó volt, de ő másba szerelmes és ennek a dolognak kettőtök között soha nem lesz jövője. Talán utólag, mikor majd megismersz valakit aki viszonozza az érzéseid, rájössz, hogy végső soron jobb ez így.
2014. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!