Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igazi okos és jó csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazi okos és jó csajok miért járnak tanulatlan pasikkal?

Figyelt kérdés

Random megnyitottam a közösségi oldalon 20 jó egyetemre járó, párkapcsolatban élő lány adatlapját. 12 olyan pasival járt, akinek max érettségije volt, de utána az "élet iskoláját" koptatta, pedig a lány Corvinusra, SOTEra járt.

Én értem, hogy nem minden az iskola, de ezek olyan intézmények, ahova tényleg a legokosabbak (/leggazdagabbak) kerülnek be, és intelligenciában ég és föld a különbség akár már egy kevésbé erős felsőoktatási intézmény hallgatójához képest is.


2016. szept. 6. 08:38
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
45%
Itt a tanulatlan a kérdező maga.
2016. szept. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
61%

Attól, hogy valaki diplomás, még lehet bunkó paraszt. Társkeresős korszakomban bőven tapasztaltam ezt.

Ha jól kijönnek egymással, mi a gond a választással?

2016. szept. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
76%
Én is ilyen nő vagyok. A páromnak nincs diplomája, csak OKJ-s szakmái, mind egy témában, tovább-tovább képezte magát. Abban a szakmában elég jó. Azért vele jöttem össze, mert pont úgy jött ki a lépés, hogy előtte több fiúban is nagyot kellett csalódnom, diplomáik ellenére. Ő igazán oda volt értem, tisztelt, szeretett, és egyszerűen nem érdekelt, hogy van -e diplomája, vagy nincs, mert akkor arra néztem, hogy de jó, hogy nem kell attól rettegnem, mikor találom egy másik nővel, stb. 7 éve vagyok vele, odaadó, hűséges társ, DE érzem azt, hogy nem mindig vagyunk intellektuálisan egy szinten, nem mindig azonos gondolatmenetet folytatunk, nem mindig vág úgy az esze, mint a beretva, pl. néha többször kell neki elmondanom dolgokat, és ez zavar is. Viszont képzeld el, h. ennek nagy részében nem vagyok biztos, hogy az iskolai végezettség fokozata játszik döntő szerepet, inkább az, hogy én inkább humán beállítottságú vagyok, ő meg igazi műszaki szaki. Mondom, néha van vita, sőt, szerintem jobban tudnék lángolni érte, ha itt jobban egyeznénk, de azért vagyok még mindig vele, mert az emberi értékei olyan sokat nyomnak a latba, hogy jót akarok magamnak, és ezért ezt a biztos jót nem dobom el. őt lehet szeretni, helyes is, és egy ügyes, szorgalmas szakember.
2016. szept. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
42%

Corvinusra? Legokosabbak? Leggazdagabbak?


Te aztán nagyon el vagy tévedve :D SOTE-n biztos van 1-2 nehéz szak, de összességében oda sem a legokosabbak járnak szerintem.


Az ELTE jobb példa lenne ide, de ott is rengeteg idióta tanul.

2016. szept. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
69%

spec két diplomával kevesebbet keresek mint a párom a maga szakmunkás képzőjével ...


manapság a diploma kb annyit ér mint a wcpapír (persze van kivétel) de egy jó szakmunkás kincs ! és jól meg is fizetik őket !


intelligencia dolgában pedig pont nem számít h szakmunkás bizid van vagy diplomád ... az egy veleszületett adottság amin minimálisan tudsz csak javítani már ha...


spec a párom IQ-ja magasan ver sokakat

de őt munka terén teljesen kielégíti a szakmája szereti imádja és nagyon jó benne

2016. szept. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
28%

"diploma kb annyit ér mint a wcpapír "

a tiéd lehet :D

2016. szept. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
85%

Egy darabig nekem is rettenetesen fontos volt, hogy legyen a pasinak diplomája.

De sorra érték a csalódások. Pl. volt, aki sértésnek élte meg, ha bármiben én vagyok jobb. Volt, akinél sokat nem jelentett, mert tök buta, meg volt aki csak lébecolt, mert utálta amit tanult, de addig se kell dolgozni.


Nem rég ért véget egy hosszú kapcsolatom. Megint úgy indultam neki, hogy 1: legyen diplomája. De rájöttem, hogy sokat ma már nem jelent.

Aztán összefutottam a párommal. :)

Sima szakmunkás, de szereti csinálni, és tudatosan fejleszti magát, hogy építsenek a karrierjét. Ha jobb a családi háttere, lehetne diplomája, egyáltalán nem ostoba. Emberileg pedig értékesebb, mint a legtöbb diplomás ismerősöm. Ráadásul nem hisztizik, ha jobban tudok valamit, inkább kérdez. Lehet vele beszélgetni bármiről, jól kijövünk, hasonlóan gondolkodunk.

Most már pont nem érdekel, hogy milyen a végzettsége.

2016. szept. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Aki értelmesen válaszolt, annak köszönöm. Még annyi kérdésem lenne, h a "top" egyetem és kinézet is megvan részetekről?


Én eddig a szakmunkásoknál tipikusan nem tapasztaltam a lehet tőle kérdezni, milyen jóarc és kommunikatív dolgot, de ezek szerint szerencsétek volt (vagy épp nekem pechem :v )


#1: remélem az érettségi 40 éves korodra összejön azért ;)

2016. szept. 6. 09:38
 9/42 anonim ***** válasza:
Elkényeztetett 3.14csa lehet a kérdező. Világosan látszik. Olyan aki a mesékben él.
2016. szept. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
67%
Hogy lenézi a szakmunkásokat, bexarás.
2016. szept. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!