Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya félénk pasinak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya félénk pasinak és átlagos kedves lány kapcsolata társkeresőről, hihető?

Figyelt kérdés

Haverom elég csúnya nem csak én mondom. Alacsony is és egy tök normális nővel összejött, haverokkal csak néztünk....

Kérdeztük hogy hol tálaltad ezt a lányt. Azt mondta egy társkeresőről.

Ezt mi nehezen hisszük mert én is vagyok egy páran és bizony senki nem ír vissza nem hogy ilyen kis aranyos normális


2016. szept. 2. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltal, hogy esetleg jo szovege van? Nem minden a kulso. Ha valaki nem tudja fenntartani egy lany erdeklodeset, ne is csodalkozzon, ha egy ido utan az nem fog reagalni semmire.
2016. szept. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok múlik a jellemen... Egy valóban rendes, humoros, megbízható, nyugodt, "mélyen képes gondolkodni" fazon ha ronda is, szerethető sok nő számára.


Viszont sokan vannak akik azt hiszik magukról, hogy ők rondák és félénkek akkor az automatikusan rendes jellemmel jár. Sajnos nem. Azért tenni kell (kivéve ha alapból olyan természetű).


Ráadásul a szépség relatív dolog (szerencsére) és egy időben kutatók foglalkoztak azzal, hogy hogyan lehetséges az, hogy egy ronda ember külsejét jobbnak ítélik meg a nők, ha humoros, ténylegesen kedves, udvarias... Elvileg máshogy látják mint amilyen valójában. Fura... de lehet igaz.

2016. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges igen 10000000000000000 ból ő az 1.
2016. szept. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cseszhetem a kedvességemet és humorosságomat és még akár az átlagos kinézetemet, ha egyszerűen vissza sem írnak, mert nem vagyok Brad Pitt...
2016. szept. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hihető, elvégre a lottóötöst is elviszi évtizedenként valaki...
2016. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!