Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek nárcisztikus személyiségzavarban szenvedő pasival, aki nagyon tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Tehát, lehet-e kizáró ok egy ilyen személyiségzavar egy kapcsolatban?


Hadd fejtsem ki a nárcisztikus személyiségzavar lényegét, mivel sokan félreismerik:

Sokan úgy hiszik, hogy az ilyen ember önmagába szerelmes és csak önmagával foglalkozik. De inkább úgy mondanám, hogy sohasem tudnak önmaguknak megfelelni, olyasmi mint az anorexia, bármit tehet az illető mindig kövérnek látja magát. Ebből következik az, hogyha önmagának nem tud megfelelni, akkor mást hogyan tud elfogadni/szeretni?

Tehát innen jönnek a problémák, mivel a szerető nő mindig csak második lesz, amely előbb vagy utóbb a kapcsolat végéhez vezet (illetve kellene vezetnie).


Továbbá ez a személyiségzavar nem az emberrel született "probléma", csupán csak neveltetés kérdése. Pl: a szülők minden negatív eredményt felnagyítanak, míg a pozitívumokért nem jön semmilyen elismerés. Ezért van az, hogy az ilyen emberek sokszor álomvilágban élnek, pl: szuperhősnek képzelik magukat, hogy kapjanak egy kis elismerést/figyelmet, majd ilyet gondolnak: "Hahó én is itt vagyok, ezzel már elegendő dolgot tettem le az asztalra?".


Leginkább arra lennék kíváncsi, ha ez kiderülne az első randikor vagy találkozáskor, akkor otthagynátok-e az általatok talált jóképű pasit? Vagy felébredne bennetek az anyai ösztön, hogy ennek a férfinak segítségre van szüksége és "küzdenél" vele együtt?



2016. szept. 7. 17:31
 1/5 A kérdező kommentje:

Tényleg érdekel minden korosztály válasza, de leginkább a 20 év körülieké. Nagyon sok mindent lehetne erről a személyiségzavarról még beszélni, csak akkor ki olvasná el. De ha kéritek szívesen írok még pl: az önbizalomhiányról is, amelyet igazából kifelé magabiztosságnak mutat az adott személy.


Ne feledjétek, hogy ez egy neveltetés kérdése "problémájú" személyiségzavar, szóval pszichológussal meg lehetne próbálni kigyógyíttatni jó pénzért, illetve szerintem egy kapcsolattal is, csak számomra ez bizarr, hogy szegény lány lesz ennek az áldozata.

2016. szept. 7. 17:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Találkoztam ilyen fiúval. Nagyon helyes volt, de a szülei alkoholisták és mesélt 1-2 dolgot, hogy mik történtek vele kisebb korában. Megnyílt nekem, jól kijöttünk, jól el tudtunk beszélgetni mindenről. A csajokat úgy cserélgette, mint más az alsóneműjét, persze ezzel kompenzálta ő azt, hogy nem látja magát elég jónak. Viszont mindenkit eldobott magától. Hiába voltak szép, szexi női, egyszerűen lesz@rja őket. Szóval hiába kerül hozzá közel valaki előbb utóbb vége.
2016. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
A nárcisztikus személyiségzavar kifejezetten előny a nőknél, persze a külső jobban számít.
2016. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos az alacsonyabb önbizalmú nőkre mágnesként hat.
2016. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kizart dolog ...

Nekem par.kell nem.pedig paciens

2016. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!