Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig pont azt a pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig pont azt a pasit nem érdeklem, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Sokat randizom meg ismerkedek srácokkal, de elég kevesen tudnak megfogni valamivel. És sajnos mindig pont azok, akik semmit sem akarnak tőlem, vagy csak maximum szexet. :(


Pedig most is pl. bepróbálkozott nálam egy tök fullos pasi, mégis egy szörnyen félénk, lelkisérült srác tetszik igazán, akinek tetszem egyébként, csak hát azt mondja, idő kell neki...

Mindig valami ilyen van. Mi lehet ennek az oka?


2016. aug. 25. 18:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
32%

A hasonló mindig a hasonló vonzza, akár tetszik, akár nem, akár hiszed, akár nem, ez így van!

Amilyen tulajdonságok idegesítenek téged a másikban, azok csak azért idegesítenek, mert benned is meg van, hisz csak azokat tudjuk észrevenni a másikban, ami bennünk is meg van!

2016. aug. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem idegesít engem semmi, csak azt nem értem, miért mindig az érdekel, akit én nem eléggé.
2016. aug. 25. 18:46
 3/30 anonim ***** válasza:
61%

Ezt a kerdest akar en is feltegettem volna. Velen is kindig ez van...:(


Es utalom, amikor azt mondjak, hogy a hasonlo hasonlot vonz. Mert ez nem minden esetben van am igy...

2016. aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
34%

Mert óriásiak az igényeid, de nem tudsz mit nyújtani.

(Vártam a kérdés végére, hogy pont a fordított esetet vázolod fel, mert mostanában már így kell előadni ezt a kérdést. Aztán, ha látunk róluk egy képet, pont fordítva lesz...)

2016. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Pedig nincs fordítva. Külsőre teljesen átlagos srác, és csak ilyen kis 15 évesek próbálkoznak nála. De nekem nagyon tetszik.
2016. aug. 25. 18:50
 6/30 anonim ***** válasza:
Külsőre átlagos srác és több kiscsaj is próbálkozik nála? Szerinted a 15 éves lányok mi alapján próbálkoznak be egy pasinál, a jövőbeni tervek miatt?
2016. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de nem túl gazdagok, átlagos színvonalon élnek. Másrészt nekünk is van pénzünk, szóval nekem sosem ez kellett.
2016. aug. 25. 18:54
 8/30 anonim ***** válasza:
Wow, ha ennyire naiv vagy, akkor nem meglepő, hogy nem akar semmi komolyat. A 15 éves kiscsajokat azért érdekli az általad átlagosnak titulált srác, mert jól néz ki.
2016. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

A többi csaj mind barátzónába rakja, mármint az idősebbek.

Hát akarna, csak szörnyen zárkózott, és sok idő kell neki, hogy megnyíljon, de nem tudom, hogy ez meddig fog tartani. :/

2016. aug. 25. 19:02
 10/30 anonim ***** válasza:

Mert az idősebb csajoknak nem jön be, ha visszahúzódó, hiába néz ki jól. A fiatalabbaknak még elég. Szóval az a helyzet áll, amit már az elején felvázoltam.

Ha meg zárkózott és sok idő kell hozzá, akkor döntsd el, hogy mennyire érdekel. Ha tényleg akarod, akkor teszel érte, akár hónapokon át is.

2016. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!