Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nagyon zárkózott srácok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon zárkózott srácok annak nyílnak meg, aki tetszik is nekik?

Figyelt kérdés

Vagy amiatt is lehet, mert jó barátnak tart?


Megnyílás alatt azt értem, hogy mesélt egy csomó mindent a múltjáról, a gyerekkoráról, az érzéseiről. És ez furcsa, mert kívülről senki meg nem mondaná, hogy problémái vannak, mivel nagyon vidám, kiegyensúlyozott srácnak tűnik. Bár az tény, hogy amikor társaságban van, nem mesél senkinek magáról. Nekem is nehéz volt megnyitnom egy kicsit.


2016. aug. 30. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bizalom a kulcs. Bízik benned, és barátként tekint rád valószínűleg.

Bár volt olyan hölgy,aki nagyon bejött és vele is beszélgettem hasonlókról,de ott is mondjuk tudtam,hogy barátságnál több nem lehet. És az mindegy miért, barátként tekintettem utána rá is.

25/F

2016. aug. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen a barátjának és a bizalmasának tart. Egyébként ezek a kapcsolatok is lehetnek baromi építőek és tartósak. Ne élj vissza a bizalmával!
2016. aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem nyílnék meg olyan lánynak gyorsan, aki tetszik. A problémáimról azok a lányok tudnak, akiktől semmit nem akartam soha, de bíztam bennük valamiért.
2016. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem nyíltak meg gyorsan, kb. fél év alatt.
2016. aug. 30. 14:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Le a kalapot! :) Biztos jól esik neki, hogy érdeklődsz. Ez esetben tarts ki és bármi lehet még. Ő érdeklődik felőled?
2016. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Bonyolult eset, mert érzem rajta, hogy nagyon szeretethiányos. :S Csak ezt nem tudja igazán kimutatni, inkább eltaszítja magától az embereket.

Hát 2-3 naponta beszélünk.

2016. aug. 30. 16:29
 7/11 anonim ***** válasza:

5ös újra.

És akkor személyesen vagy ráírsz, rád ír, hogy "Szia! Mizu?".

Szerintem állj elő, h te mit érzel, gondolsz. Nehogy beleess feleslegesen és megviseljen Téged.

2016. aug. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Annak nyílnak meg a nagyon zárkózott srácok, akiket arra érdemesnek találnak, és akiben megbíznak annyira. És ehhez bizony idő kell, Kérdező.

Nem azért építgetik az égigérő falakat, hogy aztán egy kiskapun bárkit beengedjenek. Amelyik lány igazán tudni akarja, mi van a fal mögött, másszon át rajta!

2016. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Írtam is, hogy fél évbe telt.
2016. aug. 30. 18:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még fél esztendő kevés. Ez kapcsolat viszonylatában sem túl sok. Most járhatsz az égígérő fal egyötödénél.
2016. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!