Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha rá vagyok görcsölv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha rá vagyok görcsölve a társkeresésre 25 éves nőként?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatot szeretnék, de azt meg senki nem akar tőlem. Még Facebookon se akarnak általában felvállalni. Komoly kapcsolat alatt nem azt értem hogy rögtön vegyen feleségül valaki, de azt szeretném ha udvarolnának, gyakran találkoznánk. Mások ilyen idős korbán már feleségek, és gyerekük is van a párjuktól, és a Facebookon osztják magukról a boldog képeket.
2016. szept. 8. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá ne eröltesd mert annál roszabb .
2016. szept. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
26 fiu vagyok es egesz eddig csak kalandoztam mert akit szeretem az csak atvert. Sok hujeseget csinaltam es nem is akartam komoly lenni. Ugy ereztem senki nem erdemli meg h szeresem. Meg mindig 26 vagyok es most fulig szerelmes. Egy olyan lanyba akit nem hittem volna h talalok. Es titokban mindig is erre vagytam de nem mutattam ki mert milyen az a ferfi aki ilyen? Normalis h ezt erzed. Es meg is fogod talalni akkor amikor nem is sejtened
2016. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem maradtál le semmiről. Azért nem általános az, hogy 25 évesen férjük meg gyerekük lenne a nőknek. Sőt. Sokszor látom azt hogy kitolódik minden. Nyugi.
2016. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért nincsenek annyira sokan 25 évesen, csak feltűnőek nagyon.
2016. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
O isten ments hogy egy ev mulva gyerekem legyen... Majd ugy 30 utan, esetleg
2016. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

és csak az az egy út, perspektíva áll előtted, hogy feleség légy?

semmi más terved nincs az életben?

sosem értettem azokat a nőket, akik az önbecsülésüket, életcéljaikat és ezáltal elégedettségi és boldogságszintjüket a férfitól/férfiaktól teszik függővé, akik az életüket a férfi köré építik, még akkor is, ha nem járnak jelenleg senkivel, de görcsösen keresik,kutatják a FÉRFIT, és azt képzelik, attól majd kerek lesz az életük, értelmet nyer.


25 éves csajként annyi mindent kezdhetnél magaddal, az életeddel, aminek köze nincs a pasikhoz.


próbálj meg magadban is boldog lenni, és értelmes célokat kitűzni.

2016. szept. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagy te menstruációs pocak, hogy görcsölj. Lazulj el Nőcikém, majd jön a fütyi, nyugi! :D
2016. szept. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!