Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az, hogy már 2x...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy már 2x lemondtam a randit, és a srác még mindig nagyon kedves velem?

Figyelt kérdés

Társkeresőről ismerem, szóval most találkoznánk először, de már 2x lemondtam, mert elég sok minden összegyűlt mostanában, de nagyon megértő velem, és ennek örülök nagyon, csak meglepődtem.

Ezek szerint nagyon szeretne megismerni?


2016. szept. 9. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon szeretne a bugyidba férkőzni:)
2016. szept. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dreamer88 ***** válasza:
89%

A közhiedelemmel ellentétben vannak ilyen kedves és megértö pasik.


Àltalában hoppon is maradnak mert túl unalmasnak tartják öket a nök :D

2016. szept. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj, de mit szórakozol vele? Ezt lányként kérdezem.

Ha tudod, hogy mostanában gondjaid vannak, és zűrös az életed, akkor ne beszélj le vele előre randit!

Lehet, hogy ő baromira kedves és megértő veled, de rosszul esik neki amit csinálsz, csak nem mondja.


Nem vagy te se az angol királynő, se az amerikai miniszterelnök, hogy nagy kegyesen eljuthasson veled valaki odáig, hogy találkozzon...

2016. szept. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
Kivárja a harmadikat, utána ő mond nem-et.
2016. szept. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Lesz harmadik, és én hívtam el, ma találkozunk este.


Nem direkt csinálom, meg én is szeretnék vele találkozni, csak családi zűrök voltak. :/

2016. szept. 9. 14:01
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Azért mert nagyon rád van szorulva. Biztos te vagy az egyetlen elérhető nő az életében, nincs más akivel randi közeli állapotban lenne vagy tudna jutni momentán.
2016. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noren1989 ***** válasza:

+1, #6oshoz. Normális ember megmondta volna, hogy köszi, hello. Ne ígérgess, teljesíts.


Viszont ezzel úgy érzi, hogy majd lógsz neki, kölcsönösségi alapon.

2016. szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
papucs.. gondolom örül, hogy vére szóba áll vele egy nő, így mindent elnéz neki
2016. szept. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lesz szex?:)
2016. szept. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért majd írd meg sikerült-e a randi 3.-ik próbálkozásra. Más már dobott volna. Szerintem.
2016. szept. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!