Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen kétszínű ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kétszínű ez a srác? Vagy rosszul látom?

Figyelt kérdés

Nagyon kedves, aranyos, tök jóban vagyunk, meg randiztunk is már párszor. És ő olyan fajta, hogy addig nem jön össze valakivel, amíg nem szerelmes, és mondta, hogy még alig tud rólam valamit, és szeretne mélyebben megismerni.


Ez eddig oké. De amikor mesélek neki valamit, vagy azt, hogy mit csináltam aznap, vagy magamról egy kicsit, akkor meg láthatóan nem érdekli az egész... Csak annyit bír rá mondani, hogy értem, meg aha, aztán újra elkezd beszélni magáról...


Akkor mi a fenének hazudja azt, hogy érdeklem őt, mikor nem így van? Én arra gondoltam, hogy nem beszélek vele többet, mert ehhez nincsen kedvem.


21L


2016. aug. 31. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Biztos csak idén barnult le. Egyèbként meg keress mást, annyi pasi van, hogy dunát lehet rekeszteni velük. (néhánnyal közülük érdemes is lenne :D)
2016. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, de ez a hozzászólás semennyire nem volt hasznos.
2016. aug. 31. 15:45
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem simán csak nem tudja kifejezni az érdeklődését + az ember sokkal könnyebben beszél magáról.


Nálam is sokszor előfordult, hogy írtak nekem valamit és igazából értelmes választ én se tudtam rá adni, persze próbálkoztam azért kérdésekkel. A színművészetis barátnőmet kérdezgettem ugyan dolgokról, mert amúgy nyitott vagyok sokmindenre, de folyton beégettem magam velük, mert tőlem teljesen idegen az egész mikor egy reál beállítottságú mérnökhallgató vagyok :D

2016. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem érdekled. Én is ilyen lánnyal ismerkedtem, és elég sok konfliktusunk származott ebből, de megtanultam magam túltenni rajta. Ő ilyen, és kész. El kell fogadnod.
2016. aug. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 aperitif ***** válasza:
Nem kétszínű, csupán nem tudja, hogy mit jelent a másik megismerése. Vagy csak arra kíváncsi veled kapcsolatban, hogy elég jó hallgatóság vagy-e. Ha nincs hozzá kedved, akkor köszönj el tőle, és keress mást, olyat, aki képes a másikra is figyelni.
2016. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Jó nagy par.aszt. Ráadásul tiszta hülyének néz.

Tényleg ő az a fajta aki addig nem jön össze míg szerelmes? :D :D jól nyomja, biztos a szerelemtől nem hallja amit mondasz neki, mert a sok oxitocintól nem jut el a tudatáig.

Ne várj egy ilyen önző embertől sokat.

2016. aug. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem simán csak nem szerelmes beléd, és nem is érzi azt, hogy ez valaha is megváltozik. Ettől függetlenül lehet ,hogy érdekled őt, de csak haverként tekint rád.
2016. aug. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De ő erőlteti a dolgot. Mondta, hogy tetszem neki, meg mindig találkozni akar.
2016. aug. 31. 16:50
 9/14 anonim ***** válasza:
Jó vagy hallgatóságnak vagy simán sz.e.xre.
2016. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk le, mondom, hogy nem olyan fajta.
2016. aug. 31. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!