Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiakra mennyire igaz ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakra mennyire igaz ez az állítás?

Figyelt kérdés

Tudom az általánosítás és a beskatulyázás rossz női szokás (amit nem kevés férfi is sikeresen átvett), de ez nem az én tollamból hangzott el:


"Legtöbb férfi és azon belül is a 'szépfiúk' a húszas éveit szenvedésben tölti, amíg egy nő harminc éves korukra igen-t nem mond akihez hozzámennek férjül. Az ilyen házasságon/kapcsolatokon már messziről látszik, hogy ki hordja a nadrágot és ki a szoknyát. Ezek a szépfiúk soha nem értették a játék lényegét. Abban a pillanatban, hogy megházasodnak, megkönnyebbülnek, hogy letelepedhetnek és a megpróbáltatásaiknak vége. Ők egy életre "átlagos frusztrált tuskók" maradnak


Egyesek akik bölcsebbek voltak, még előtte elkezdtek randizós könyveket olvasni. Balszerencséjükre, a legtöbb ilyen könyv csak még nőiesebbé teszi őket azáltal, hogy leírják amit a nő mond, és nem azt amit tesz."


2016. szept. 9. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem mi ez és honnan szedted. Semmi értelme, pedig többször is elolvastam. Szerintem ez kuka. Ne foglalkozz ilyenekkel, mert semmi értelme.
2016. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
78%
Sokféle férfitípussal találkoztam már életem során. Kitartott férfiakkal, apukákkal, alfahímekkel, szerelmes hős lovagokkal, számító sármörökkel, forever alone pasikkal... és mág sorolhatnám. De ilyen férfiakról még nem is hallottam! Nemhogy láttam egyet is.
2016. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem javarészt igaz, én nem hinném hogy bele tudnék esni ebbe a csapdába, mert átlátom többnyileg ezt a dolgot, de gyakran van az, hogy nőtlenül szenvednek, majd jön végre egy nő az életükbe, és azt gondolják tévesen, hogy több esélyük nem is lenne, ezért lecsapnak az alkalomra, és elveszik feleségül. És mivel a 20as éveikben is a tutyimutyiság miatt nem volt nőjük, ezért ez megmarad továbbra is, hogy felcserélődnek a szerepek.


A randizós könyvekből meg attól függ milyet, normális irodalom szerintem nagyon jól leírja, hogy mi kell a nőknek, meg többek között azt is, hogy a jófiúsággal nem lehet semmit elérni, a nőknek férfire van szükségük.

2016. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Páromat tipikus szépfiúnak szokták mondani (bármit is jelentsen ez), és igaz, hogy a látszat ellenére sose volt csajozós típus, és nagyon hálás értem, de nem mondanám nőiesnek (igényesnek igen, de az más tészta, szerintem). Nem igaz, hogy én viselem a nadrágot. Sok döntést rámhagy, mert nem tartja annyira fontosnak, de a lényeges kérdéseket mindig megbeszéljük, és közösen döntünk. Nem harcol feleslegesen apróságok miatt, de nem is hagyja, hogy egyedül én irányítsak, megvannak a saját céljai, tervei, ötletei, amikben én támogatom.

Remélem jól értettem a kérdést. Annyi alapja van, hogy a "szépfiúknak" van egy rétege, akik valamiért nem értenek a csajozáshoz, ezért inkább edzenek, karriert építenek, zenélnek, festenek, barkácsolnak, és ha találkoznak egy nővel, aki foglalkozik velük, akkor megbecsülik, de nem hinném, hogy nagyobb mértékben jelen lenne náluk az oktalan ragaszkodás és elkeseredettség, mint bármelyik másik "férfi típusnál".

2016. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Te valami "varázsgombát" rágcsáltál?
2016. szept. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz?
2016. szept. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gyooo mekkora fassság
2016. szept. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne olvass ilyen szennyt! Gyere inkább a Dunakesz-Gödi Tescohoz, itt vannak jó könyvek.
2016. szept. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!