Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet felismerni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet felismerni az aszexuális nőket?

Figyelt kérdés

Akiket egyáltalán nem érdekel a szex, sőt, undorítónak, irritálónak tartják?

Ellenben társat keresnek maguknak.....valamilyen oknál fogva...

Nézegettem a szexualitás kérdéskört, és elég sok olyan kérdés volt, hogy pár lányt, nőt, egyáltalán nem érdekli a szex.

Én egy ilyen nővel képtelen lennék együtt élni. Viszont vannak jópáran, akik jó színészek, aztán kiderül, ők is ugyanez a kategória, de a cél érdekében bármit.



2016. szept. 10. 04:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem mondanám magam aszexuálisnak, de most már 1 éve annak, hogy nincs senkim, nem is voltam senkivel és hogy őszinte legyek nem is hiányzik. És ami még hihetetlenebbé teszi a dolgot nem is keresek magamnak társat sem. 31 évesen eljutottam egy olyan pontra, hogy inkább az egyedüllétet választottam a társas élet helyett...
2016. szept. 10. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, nagyon sok nő bizonyos gyógyszerektől, egészségtelen életmódtól lesz teljesen érdektelen a szex iránt, ezáltal azután is, hogy keressenek maguknak valakit.

De bizonyos nyomásokra, család, munkatársak, stb...nem szabad lemaradni, és hajtják magukat, hogy társuk legyen.

2016. szept. 10. 05:12
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Az aszex embernek is szuksege van tarsas kapcsolatra

Csak naluk az intimitas nem a szexben merul ki

Oleles osszebujas van puszi esetleg csok

Az h nekem ez nem jon be az egy dolog

Ettol meg ne iteld el azt aki mas ...


Masik h ne keverd azokkal akiknek alacsony a libidojuk es nem akarnak minden nap szexelni

Van akinek eleg heti 1 vagy 2 esetleg

Ok nem aszexek akik a cel erdekeben mindent ...!


Alacsony libidoju vagy aszex lehet no es ferfi is

Nem csak a nokre jellemzo ez !!

2016. szept. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Aki aszexuális, az nem szexel. Ha mégis leszopja a vizsgáztatót az ötösért, az az ő baja, de gondolom, Te nem ilyen nőt keresel és nem is vagy vizsgáztató. Aki azért nem szexrl egy ideje, mert csalódott, kiábrándult, az nem aszexuális. Amúgy a nők jelentős része szerelemből szexel, ha nem szerelmes, akar évekig is elvan anélkül, pontosabban a szerelem és az intimitas együtt hiányzik neki. A szó szoros értelemben vett aszexualitás nem gyakori.
2016. szept. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Arról nem is beszélve, hogy hacsak nem megerőszakolod, fel fog tűnni, hogy a lány egyáltalán nem akarja. Nehéz akarata ellenére szexelnie az embernek, az egy dolog, hogy ha most éppen nincs is kedvem, de amúgy szeretem a partnerem, akkor gyakran belelendülök mégis.

Aszexualitást nem lehet titkolni, ha a partner nem teljesen tapasztalatlan és oda is figyel.

2016. szept. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Sok nonek,koztuk nekem is,erzelmek kellenek a szexhez.Nalam az"igyunk meg egy kavet",es a "dugjunk egyet"nem ugyanaz az erzelmi kategoria, mint sok nonel manapsag.Ma mar egy ferfi sem kezd el udvarolgatni,idot penzt faradtsagot forditani az ilyen nokre,amikor minimalis raforditassal minden heten mas rib*cot dughat.Egyszeruen nem adnak idot, hogy kialakulhassanak az erzelmek,azok hianyaban pedig szamomra egyszeruen egyetlen ferfi sem vonzo .En nem tudok felizgulni egy kockas has puszta latvanyatol.Ebbol kovetkezik,hogy egyejszakas kaland, szexkapcsolat,baratsag extrakkal es egyeb dugasi lehetoseg nalam szoba sem johet,ezaltal szep lassan kiszorulok a parkeresesnek nevezett huspiaci versenybol.Szep lassan kialakul az az erzes, hogy en hibas aru vagyok,hiszen az eletfelfogasom nagyon kulonbozik a manapsag trenditol,de valtoztatni az alaptermeszetemen nem tudok,ezert meg visszahuzodobb leszek,egyre bizalmatlanabb vagyok a ferfiakkal,ugy erzem,mindegyik csak egy darab megb*szando lyukas husdarabnak nez,aztan eljutok arra a pontra,hogy rajovok,jo nekem egyedul.Lehet, hogy nincsenek az eletemben eget rengeto szenvedelyek, de nincsenek nagy csalodasok,sirasok,veszekedesek sem.Kialakitottam a magam onallo eletet,amiben egy ferfinak mar nincs helye.

Mindez persze nagyon lesarkitva,es csak sajat magamra igaz, nem tudom mas hogyan lesz aszexualis.

2016. szept. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Lehet, leél az ember egy egész életet egyedül, pedig csak egy "egyszerű" betegsége volt. Pl alacsony pajzsmirigy, cukor, egyéb endokrinológiai problémák.
2016. szept. 10. 08:58
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez nem valószínű.
2016. szept. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én aszexuális vagyok, nem keresek társat.

Ha a későbbiek során mégis keresnék, csak másik aszexuális jöhetne szóba. Nem látom értelmét a kapcsolatnak egy heteroval. Ő szexelni akar, én nem.

Vagy félrek3félne, vagy megpróbálná erőltetni a dolgot és azért szakítanánk. Felesleges egyáltalán elkezdeni az egészet.


A kérdésre válaszolva, szerintem akkor tudnád felismerni hogy aszexuális ha szexre kerülne a sor és sose akarja. Másból nem igazán, mert sok aszexuális szokott csókolózni, stb.

2016. szept. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Rengeteg nő válik látszólag aszexuálisá, de emögött egészen más van. A férfiak csak egy nagyon kis százaléka vonzó csak a nők szemében, és ezek pont nem azok a férfiak, akiket komoly elköteleződésre, ad absurdum házasságra lehetne rávenni, ezért a nők - néhány szerencsés kivételtől eltekintve - olyan pasassal kénytelenek összeállni, családot alapítani, akik semmennyire sem adják külsőleg. Persze a nők tudják, úgy nem lehet egy férfit sem rávenni komoly elköteleződésre, ha nincs szex, ezért amíg muszáj, a kötelező minimumot teljesítik, aztán amikor megszáradt a tinta az anyakönyben, vagy egyébként úgy érzik a fickó már nem tud könnyen lelépni, minden férfi-megtartó motiváció megszűnik, onnantól jön a mindenapi fejfájás.
2016. szept. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!