Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nyomul sok férfi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomul sok férfi egy kérdezőre aki semmi ilyesmi dologról nem tett fel kérdést, csak odabiggyesztette a végére hogy lány?

Figyelt kérdés

Néha mikor egy teljesen egyszerű sulis dologról teszek fel kérdést, még akkor is ír egy csomó középkorú férfi itt, pedig világos, hogy fele annyi idős vagyok, mint ők...

És nincs is benne semmi felhívás beszélgetésre, vagy semmi erotikus dolog.



2016. szept. 11. 08:32
1 2
 11/20 Titusztitusz ***** válasza:
28%
Nade kérdező...Nem láttál még kiírva pl.ezen a portálon is számtalan olyan kérdést,hogy: "Miért van annyi primitív,erőszakos,hányadék férfi a netes társkeresőkőn? Jóformán más sincs"...Meg olyanokat hogy:"Miért fütyülnek,meg kiabálnak utánam a tahó,bunkó férfiak trágárságokat az utcán"? ÉN férfiként is jól ismerem a "férfitársaim" nagytöbbségének a végtelen primitívségét,erőszakos,gátlástalan viselkedését sokszor,a végtelen pofátlanságaikat,hát akkor RÁD mint nőre ÚJDONSÁGKÉNT HAT az ilyesmi felismerés? Eddig hol éltél? A Holdon?
2016. szept. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Dreamer88 ***** válasza:
92%

Nagyon egyszerű. Nincs vesztenivalójuk.

Az nem kerül semmibe nekik hogy próbálkoznak.


Nem irigyellek titeket nőket ezért.

2016. szept. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem ez butaság, senkire nem nyomulnak rá csak azért, mert lány.


16L

2016. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
utolsó: nekem sokszor írtak már. az másik dolog, ha neked meg még nem írtak csak ezért.
2016. szept. 11. 09:36
 15/20 anonim ***** válasza:
26%
Vannak, akik válogatás nélkül minden nőneműnél bepróbálkoznak, hátha kapható legalább egy menetre. Viszket a farkuk. Nem érdemes foglalkozni velük, töröld, tiltsd őket és kész. :-)
2016. szept. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
82%

Csak azt nem értem, hogy a normális választ miért kell lehúzni?

Vagy most feminista gyűlés van, vagy mi a t*köm?


Oké, innentől senkinek nem segítek privátban :)

2016. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mert nem kapnak a p-inát az életükben, és minden mindegy alapon bepróbálkoznak a nőknél.
2016. szept. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
mert ez egy ilyen oldal, sajnos. :D
2016. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
40%

Amúgy nem értem miért baj ez, egyik azért sír, mert nem próbálkoznak nála a férfiak, a másik azért sír mert igen. Örülj neki, hogy sokan szeretnének veled ismerkedni, még úgy is, hogy nem látják a külsődet. Így nem mondhatod, hogy felszínesek, meg csak a szexre mennek... Persze nem a sok trollról beszélek, meg a minimális IQ-val rendelkezőkről, akik még írni se tudnak normálisan, vagy legalább valami elfogadható szinten... Szóval szerintem ezt felfoghatnád pozitívan is. :)


25F

2016. szept. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Elég szánalmas valóban, hogy minden nőnek látszó tárgyra rámozdulnak minden-mindegy alapon. De azért van ennek egy múltja is, gondolom amikor még elkezdték a nőkkel való foglalkozást, még fektettek bele energiát, ám csak visszautasítást kaptak, így azt mondták, fuck it, minden nőre egy minimális energia, aztán a nagy számok törvénye alapján majdcsak lesz valami. De ez igazából egy lose-lose szituáció. Mindenki veszít.

És persze kudarcra rombolással válaszolni nem valami nemes dolog, így emiatt gondolom én is szánalmasnak őket annak dacára, hogy kb értem őket.

2016. szept. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!