Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejön a nőknek a jóllakott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a nőknek a jóllakott iskolás típusú elhízott 30 éves férfiak? Lehet egy vékony barátnője egy ilyen férfinak ha kedves figyelmes aranyos?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 11:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Ha már én vékony vagyok, jól nézek ki, adok magamra, nem fogok egy zsírdisznóval összejönni.
2016. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%
Tényleg eléggé álmodik a nyomor feelingje van a dolognak. Szerintem örülj neki, ha valaha elveszted a szüzességed, mert gondolom, hogy szűz vagy. És nem baj, ha dagadt csúnya nővel, mert másoknál úgysincs esélyed..
2016. szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%

Még ha tényleg kedves, figyelmes, aranyos lennél... se. Legyél reális.

Főleg, hogy a valóságban egy tohonya, mihaszna és végtelenül felszínes bunkó vagy pusztán a kérdés alapján is.

Szar lehet neked.

A jó csajoknak nem ez kell - és valljuk be, teljesen érthetően. Annyira alacsony önbecsülése senkinek sem lehet.

2016. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
43%
Minek ilyen kérdés? Kimész az utcára, elmész bevásárló központokba és láthatod, hogy igen, kell nekik. Legalább is egy rétegnek.
2016. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én mondjuk egy jóllakott napközis fejű embert ránézésre se tudok komolyan venni, de a jóllakott napközis típusú férfiak általában nem szokták ilyen reálisan látni a helyzetüket, mint ahogy te leírod. Szóval esélyes, hogy nem ilyen vagy, és csak szórakozol.
2016. szept. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
57%
A sport a hobbim vekony es sportos vagyok es nem fogok osszejonni egy haspókkal mert nem tud partner lenni a hobbimban. A lustasag, csipsz zabalas a teve elott nalam nem palya,nem cuki es szorakoztatonak sem talalom.
2016. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
"De egy elhízott disznó kinek kell úgy őszintén? " - Na, ugyanezt kérdezem én is tőled, kérdező. :-) Nekem nem kell egy elhízott disznó, köszi, én teszek azért, hogy jó alakom legyen, nem kell olyan, aki elhanyagolja magát, különösen, ha a saját kaliberét ilyen tahó módon becsmérli, és olyan elvárásai vannak, amiknek ő nem felel meg, és nem is akar.
2016. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!