Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők annyi bókolós levelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők annyi bókolós levelet kapnak társkeresőn, hogy már egyenesen undorodnak a bókoló gyógyegerektől?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 16:41
 1/6 Dreamer88 ***** válasza:

Férfi vagyok de szerintem nem ennyire egyszerű a dolog. Szerintem a sablonosságtól undorodnak.


Sok levelet kapnak. Köztük alpári és perverz tartalmúakat meg sablon bókokat ahol a külsejüket dicsérik.


Téged nem idegesítene ha naponta 20+ levelet kapnál ugyanazzal a szöveggel?

2016. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon sok üzenet érkezik, de nagyon kevesen bókolnak. Általában az is kimerül abban, hogy leírják mennyire jól nézek ki és teljesen leragadnak a külsőségeknél. Általában érződik, ha valaki nem kapcsolatot keres.

A legtöbb amúgy is hemzseg a helyesírási, fogalmazási hibáktól. Vagy olyan dolgokat említ, amit nyilvánvalóan nem rólam írt. Csak egy sablon szöveggel próbálkozik.


Nagyon kevés normális levél érkezik. A legtöbb unalmas, sablon vagy perverz.

2016. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

#1 "Téged nem idegesítene ha naponta 20+ levelet kapnál ugyanazzal a szöveggel?"


Téged még jobban idegesítene, ha egyedi, szépen megfogalmazott, tartalmas leveledre nulla válasz érkezne, a nők ugyanis semmire sem értékelik az ilyen leveleket. A nők csak az egyedi levél hiányára hivatkoznak, ezzel takargatva a felszínességüket, közben egy sima "szia" megteszi, ha elég jól nézel ki, mert úgysem a szöveg számít.

2016. szept. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dreamer88 ***** válasza:
52%

3-as


Teljesen jól tudom milyen szar érzés ha egy rendes levélre még választ sem méltatnak a hölgyek. Nem keveset depiztem miatta.


Viszont azóta rájöttem. Ha a külsőm miatt döntött úgy a nő hogy nem válaszol (és meg se nézi a profilom) akkor nem is baj. Ilyen felszínes csajjal nem is akarnék komoly kapcsolatot.

Szerencsére volt pár kivétel akik udvariasan megírták, hogy sajnálják de nem jövök be nekik. Az ilyen esetekben megköszöntem az őszinteséget és sok sikert kívántam nekik az életben.

2016. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogyis, a bókolás sosem elég nekik :)
2016. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Áruljátok már el, hogy az az egyszerű tény, hogy a vonzalom a másik ember külsejétől is függ, miért "felszínesség", ha lány mondja és miért érthető, ha fiú? Ha nektek írna egy lány, aki abszolút nem jön be külsőre, nem utasítanátok el?

Egyébként én mindig megnéztem az adatlapot, de a századik adatlap megnézése után már unalmas a "nem tudok ide mit írni", a "Józsi vagyok és szeretek kirándulni" (ez aztán nagyon egyedi...) meg a "jól csak a szívével lát az ember". Kis energiát fektessetek már bele az adatlap megírásába (ez nyilván lányokra is vonatkozik, mert ők se valami kreatívak ezen a téren).

2016. szept. 16. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!