Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó csajok miért nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó csajok miért nincsenek társkeresőn?

Figyelt kérdés

Egész egyszerűen csak rondák és átlagosak vannak. A max ami a magyar társkeresőkön fent van nőből az 10/6-7.

Aki tényleg jó nő, az mind kamu profil, a hülye trollok vadásszák a lájkokat kamu profiloknak..


2016. szept. 9. 17:46
1 2
 1/13 Dreamer88 ***** válasza:
86%

Mert az igazan fullos nonek nem kell pasit keresnie.

Megtalaljak azok maguktol is.

2016. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
A jó csajoknak nincs szükségük arra,hogy neten ismerkedjenek, nekik megy személyesen.
2016. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Amit mások is írtak, hogy lányok közül csak azok keresnek neten társat, akik nem néznek ki jól, vagy aki meg jobban néz ki, az meg csak egoboost miatt van fent.
2016. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Társkeresőn mindkét nemből azok vannak, akiknek élőben valamiért nem megy az ismerkedés (kissé kattosak, csúnyák, antiszociálisak, elkeseredettek, vagy karrieristák, ezért nincs idejük élőben ismerkedni).
2016. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Titusztitusz ***** válasza:
70%
Na mer aztán a való életben tán annyi jó nő mászkál mindenfelé...Tegnap egy fél napon keresztül jártam hivatalos ügyek kapcsán egy közepes méretü városka utcáit,de ha láttam 2 olyan nőt az utcán szembejönni,akit szívesen megizéltem volna,már sokat is mondtam...Bődületesen rondák,leharcoltak,és magukra igénytelenek ezek a mai nők,úgy nagy átlagban...És gondolom a társkeresőkön sem másabbak akkor...
2016. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Érdekes. Én simán találok olyan nőt társkeresőn, aki instant kangörcsöt okoz.
2016. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én tinderre regisztráltam egyszer,poénból,mindenkivel matchem volt :D Ha egyszer nem szorulok rá a társkeresőzésre,akkor nem fogom használni,sokkal jobb személyesen ismerkedni,mondjuk buliban vagy edzőteremben,vagy akár egyetemen stb.
2016. szept. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mert nekik elég kilépniük az utcára hogy találjanak maguknak pasit.

Aki társkeresőn van, az vagy prasnya, vagy kamuképes troll.

2016. szept. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Titusztitusz ***** válasza:
20%
Szia 7-es...A fenti tapasztalataim lényege egyrészt az volt tegnap,hogy gyakorlatilag EGYETLEN OLYAN NŐT SEM LÁTTAM,amelyiken látszott volna a SPORTOS ÉLETMÓD... Szinte egytöl egyig alaktalan,formátlan, testileg semmi nőt láttam százszámra az utcákon,ormótlan lábakkal,szóra sem érdemes fenekekkel,ráadásul gusztustalan térdnadrágokban,leggingsekben,sehol egy ízléses szoknya,harisnya,magassarku...Szégyenszemre a legjobb nő amit láttam tegnap,egy 25 körüli cigánynő volt...Érdekes módon ez önmagában is helyes volt,már kinézetre alapbol is,ráadásul ízléses frizurával,csinos pólóban,és ráadásul annak rendje-módja szerint szemet vonzó szoknyában-harisnyában...De csuda ízlésesen öltözködve ám...(Nem...Nem prosti volt az illető...A hivatalban várt ő is a sorára...)Még meg is jegyeztem magamban hogy:"A feje tetejére van már állva ez az egész világ...A cigánynők fognak már lassan úgy adni magukra mint régen az úrinők,a magyar nők meg úgy néznek ki egyre inkább,mint régen a koszlott,primitív,igénytelen cigánynők...Hát mi a csuda van ezzel a világgal már"?
2016. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Titusztitusz,kritizálni tudsz,de kíváncsi lennék,te mennyire vagy sportos és jólöltözött.

Az pedig,hogy a cigánynők egyre igényesebbek,egy vicc...attól,hogy pont láttál egy normálisat,még többségében igénytelenek és ízléstelenek.

2016. szept. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!