Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy ennyire kibukok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire kibukok pár találkozó után?

Figyelt kérdés

Volt 2 srác 1 év alatt, akik nagyon bejöttek. Az egyikkel 5-6, a másikkal 8 találkozó volt. Már az előző is rettenetesen rosszul érintett, mikor bejelentette, hogy ezért meg azért nem akar járni velem. Ha elmentem bulizni és ittam és eszembe jutott (még hónapokkal utána is) el tudtam sírni magam simán.

A 2. sráccal ugye többet találkoztam, úgy éreztem minden stimmel, majd ő is bejelentette, hogy nincs kész egy kapcsolatra. ( http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske.. - ezt is én irtam)

Mióta ez történt nem tudok enni, aludni se és nem telt el nap, hogy ne sírtam volna, annyira fájt a dolog.

Erre sokan azt mondanák, biztos könnyen leszek szerelmes és már az voltam. Pedig a helyzet az, hogy nem. Nem éreztem magam annak, de azt éreztem, hogy most tudnék az lenni. Még nem voltam szerelmes sosem, kifejezetten nehéz ez nekem, de már annyira szeretnék az lenni, hogyha a közelébe kerülök és mégis pofára esek, akkor letargia van hónapokig.

Voltak srácok, akikkel tényleg nem akartam járni, csak laza kapcsolat volt, viszont ők meg odáig lettek értem és szerettek volna járni, de hárítottam. Mikor velük vége lett, még akkor is szomorú voltam, pedig őket aztán tényleg nem sajnáltam, hogy elveszítettem.


Bolond vagyok vagy a szeretetéhség ilyet tud művelni? Már lassan nem merek ismerkedni, mert annyira félek a csalódástól. Legszivesebben már a 1-2. randin megkérdezném, hogy mennyire gondolják komolyan, holott az eszemmel tudom, hogy ez borzalmasan ijesztő lenne (én magam is elfutnék valószínüleg, ha valaki ezt ilyen korán felhozná) de már nem merek belekezdeni semmibe, biztonságban akarom érezni magam.


Hogyan tudnék ezen változtatni?


2016. szept. 12. 09:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem normális. Sajnos most pont egy hasonló szituban vagyok, de szerencsére ez az első ilyen eset. Nem is szeretnék többet.
2016. szept. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Ha tőlem kérdezné meg egy nő az első randin, a randi

hosszától függően talán már tudnék nyilatkozni, nem

ijednék meg (mint sok más hímtársam) :) Viszont a má-

sodik randin már komplexebb kép alakulna ki, és jobb

meglátásom lenne a tervekről. Persze ezt az is befo-

lyásolja, hogy randik között mennyi idő telik el, és

mennyi kommunikáció van közöttük.


Változtatni akkor tudnál, ha megfogna téged egy pasi.

Valamivel. Akkor magad is rájössz, mit kell tenned :)

2016. szept. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17%
Meg kell tanulnod játszani ezt a játékot! Légy elérhetetlen, légy nő, hagyd küzdeni a kiszemelt áldozatot!! Érezze a vadászatot, a küzdelmet és a sikert amit adagolsz neki. Ha rátapadsz egy pasira egyből az kibillenti az egyensúlyt. És ne sírj a pasi miatt, mert az önsajnálat inkább...
2016. szept. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem akarok játékot játszani, kinőttem már ebből. Szerintem nem attól nő egy nő, hogy elérhetetlen és taktikázik. Én azt teszem és mondom, amit gondolok, nem játszadozok. Sosem tapadok, nem irogatok, hivogatom, annyira van önbecsülésem. Csakis annyit keresem, amennyit ő engem, vagy épphogy kevesebben. Amelyik pasit csak taktikával, játszadozással lehet megfogni az számomra éretlen kisfiú és jobb is ha megy. Amelyik srác viszont felnőtt, megérett egy kapcsolatra és egyenrangúként/társként és nem pedig prédaként tekint egy nőre, az örül neki, ha a nő nem játszadozik vele, hanem egyértelműen viselkedik. Ezt gondolom.
2016. szept. 12. 10:20
 5/22 anonim ***** válasza:
46%
Unalmas szövegelés... Semmit nem írsz magadról, róluk, KONKRÉTAT.
2016. szept. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Milyen konkrétabbat kellene irnom? Leirtam a szituációt, ez nem elég? Facebook adatlap kéne v mi?...
2016. szept. 12. 10:26
 7/22 anonim ***** válasza:

Tipikus női szövegelés, van 2 macsó akiért sírsz, nem is érdekelnek, de neked ők kellenek. Igaz volt pár nyomi lúzer is, aki el tudott volna veled képzelni komolyat is, de őket lazán hárítottad (Ők kb ugyanígy érezhetnek, de gondolom nem is érdekel téged.)

Már csak az a rész hiányzik, hogy valamelyik lefektetett volna, és akkor már minden pasira rá is ragasztanád, hogy csak arra kellesz neki.

2016. szept. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
mindkettővel volt szex, nem macsók és tudom, hogy nem csak arra kellettem. Hogy érted, hogy nem érdekelnek a lúzerek? Persze, nem sírok miattuk, sajnálom, hogy fájdalmat okoztam, de mi mást kéne tennem ezen kívül? Másrészt sosem áltattam őket azzal, hogy lehet belőle kapcsolat, mindig már az elején tisztáztam, hogy nem lesz belőle. Próbálok korrekt lenni. Viszont itt többről volt szó. Kapcsolatnak indultak, folyamatos találkák, beszélgetés, és egy szóval sem mondták még csak azt sem az elején, hogy nem tudják még mi lesz belőle, nem hogy azt, hogy semmi. Folyamatosan azt kaptam, hogy jó velem, tetszem, kellek. Elaltatta a gyanakvásomat és derült égből villámcsapás.
2016. szept. 12. 10:53
 9/22 Noren1989 ***** válasza:
Igen, bolond vagy, és kicsit könnyen adod magadat. A testeddel csak egy rövid ideig lehet megfogni egy férfit (30-50perc). Villantanod kell valamit a lelkedből/eszedből/gondolkodásodból is, ami szerethető, tisztelhető. A félelem inkább taszít minket is. A beteges viselkedés szintúgy.
2016. szept. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Értelek, de nem osztom a nézeteid, miszerint "könnyen adom magam". Nem vagyok már kislány, és szerintem ha egy pasinak tetszem és meg akar ismerni, annak szex után is tetszem és továbbra is ismerkedni akar. Ahogyan ez történt is.. nem léptek le szex után, ugyanúgy találkoztunk, ismerkedtünk, érdeklődtek, mentünk mindenfele. És igen, dicsérték az eszem, hogy milyen vagyok és a többi. A félelmet meg nyilván nem mutattam ki, és bolondnak sem mondanám magam. Csak érzelmileg vagyok a padlón, de ezt sem osztom meg általában a randijaimmal. Vidám szoktam lenni velük.
2016. szept. 12. 12:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!