Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak olyan történeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak olyan történeteket hallok, hogy a csaj azért szakít, mert a pasi nem jó az ágyban? (félreérthető)

Figyelt kérdés

Kicsit félreérthető a kérdés, csak a szex miatti szakításokról beszélek.


Azokban az esetekben, amikor a szex miatt szakítanak (vagy nem jönnek össze, ha járás előtt adódik a szex esetleg), akkor az mindig a nő, aki emiatt lelép. Olyat még nem hallottam, hogy egy pasi azért szakított volna, mert a barátnője nem jó az ágyban. De olyat már sokszor, hogy a csaj azért lépett le, mert a pasi ügyetlen, vagy kicsi neki. Nem beszélve arról, amikor szintén ez a lelépés oka, csak valami más ürügyet mondanak.

Ez tényleg így van, vagy csak én hozzám jutottak el kizárólag csajlelépős sztorik, ha a szex volt az ok?



2016. szept. 6. 15:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Engem is dobott már lány, mert ügyetlen voltam szóval ilyen tényleg létezik. És énnekem is volt egy ügyetlen barátnőm de én úgy fogtam fel, hogy hát sokat kell gyakorolni bizony. Szóval a nők is foghatnák fel ezt a dolgot úgy, hogy ezen lehet változtatni csak sokat kell csinálni és időt ölni bele, meg beszélni kell róla, mert minden embernek mások az elvárásai az ágyban is és az élet más színterein, nem várhatja el egy lány azt, hogy a férfi gondolatot olvasson.
2016. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

A pasik is ugyanúgy lelépnek, ha nem jó a szex, vagy keresnek a barátnőjük mellé valakit.


Férfiaknak nagy átlagban inkább a mennyiség (legyen minden nap többször, még ha csak 10 perces numera is), nőknek pedig inkább a minőség dominál (inkább hetente kétszer, de ne kapkodja el és figyeljen rám.)

2016. szept. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
A pasik tized annyiszor szakítanak. Megvárják, míg a nő lép, aztán sajnáltatják magukat, merthát őt elhagyták a szemét, nimfomán nők. Én meg ezt tapasztalom.
2016. szept. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én még olyat nem hallottam, hogy a pasi lelépett volna emiatt, pedig ha valakik, akkor a pasik inkább beszélnek nyíltan az ilyenekről, mintsem a nők.
2016. szept. 6. 15:34
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Én meg kb csak olyat hallottam, hogy a pasi dobta ki a csajt, vagy megcsalta, mert nem volt jó a szex :D

Mindkét nemben vannak olyanok, akiknek egyszerűbb mindent eldobni, ha jön egy apró probléma.

2016. szept. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
A pasik semmiről nem beszélnek nyíltan. Semmiről, ami a kapcsolattal összefügg. Erőszakkal lehet őket beszélgetésre kényszeríteni.
2016. szept. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
15%
Amikor kidobtam a harmadik barátnőmet, sok mindent mérlegeltem, mire megtettem. Az egyik fő ok az volt hogy nem szopott. Szerencsére azóta nem sikerült ilyet kifognom.
2016. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Ok, lehet a pasi nem lép le, de keres melléd más csajt. Tényleg sokkal jobb és tisztességesebb! :D
2016. szept. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
6-os, hú, akkor ez nem egy egyedi jelenség. Mi órákat beszélünk bármiről, de a kettőnket érintő kérdések komoly megvitatása előtt át kell menni egy 10 perces veszekedésen.
2016. szept. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
Én saját fülemmel hallottam pasikat egymás között beszélni, hogy mennyire sz*r, hogy a feleség minden nap akar szexelni. Nem akartam elhinni.
2016. szept. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!