Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tolószékes lánnyal lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tolószékes lánnyal lehetséges egy rendes párkapcsolat, esetleg közös jövő?

Figyelt kérdés
Nem rég ismerkedtünk meg egy társkereső oldalon. Én nem nagyon tudnék vele így jövőt elképzelni. Persze attól függetlenül egész helyes nő és aranyos is, de nem tudom hogyan működhetne így. Vagy egyáltalán gyereket szülhetne-e. Viszont megbántani sem akarom, azzal, hogy lerázom. És már most néhány találkozás után, teljesen oda van értem. Hogyan lehetne mondjuk barátsággá alakítani, ezt a benne alakuló szerelmet?

2013. szept. 7. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
A fasz.nak fűzted a fejét.
2013. szept. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Mondd meg neki, hogy mivel nem teljes értékű nő, nem vonzódsz hozzá. Kicsit durvább hangvételű véleményt akartam írni neked, de többször átgondolva úgy-ahogy megértem a gyávaságodat és különben sem mennék veszekedéssel semmire. Csak ne tört darabokra a szívét, nem érdemli meg, szerintem.
2013. szept. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak vigyázz egy kicsit a lekoptatásával, mert egy vedd figyelembe hogy neki a tolószék milyen büntetés lehet...
2013. szept. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Ezt az első találkozás után is mondhattad volna neki.
2013. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Oszinteseggel kisbaratom! Oszinteseggel!
2013. szept. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A lába nem működik ... :D Minden mása olyan mint a többi embernek
2013. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem, hogy miért nem "teljes értékű nő", csak mert kerekesszékes?


Képzeld, 22 vagyok, mozgássérült, alig tudok járni. Saját önálló nemzetközi vállalkozásom van, amit én magam építettem fel. Nincsenek milliomos szüleim se senkim, aki támogatott volna a háttérből.


Még is úgy érzem, hogy teljes értékű ember vagyok. És igen, meg akartam mutatni, hogy mozgáskorlátozottként is ér valamit az ember!!!


Legalább annyit letettem az asztalra mint egy egészséges ember!!!


Bocs, kicsit felhúztam magam ezen a "nem teljes értékű" dolgon...

2013. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
NEM TELJES ÉRTÉKŰ NŐ. Lepetézek, bakker. Mi a szar ez???
2013. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehetséges lenne egy olyan férfi számára, akinek nem a szex az elsődleges az életében. Nyilván a kérdező nem ilyen.

Mert az ugye sejtitek, hogy aki deréktől lefelé le van bénulva, az a szexet sem tudja élvezni, sajnos ez tény.

2013. szept. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A b'romarcúnak, aki lepontozott, üzenem: a 2. kommentben merő szarkazmusból használtam a "nem teljes értékű nő" kifejezést. Ha vennéd a fáradtságot, hogy elolvasd az iróniától csöpögő véleményemet, talán eljut az agyadig, hogy megérts, mire céloztam.
2013. szept. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!