Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy közöljem, hogy tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közöljem, hogy tapasztalatlan vagyok?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és eddig két nővel szexeltem csak, de azok se voltak túl jó szexek, tehát mondhatni tapasztalatlan vagyok, mert más már ilyenkor túl van 10-20-100 nőn . Amikor arról érdeklődnek, hogy mennyire vagyok tapasztalt sosem mondom el. Pedig ez fontos a lányoknál. Hogy szerezzek tapasztalatot? Prosti vagy valljam be valami csajnak akinek ez tetszene? Ki, hogy kezelné?

2016. szept. 16. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

"Prosti vagy valljam be valami csajnak akinek ez tetszene?"


Valld be egy prostinak!

2016. szept. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Aki úgymond "ilyenkor túl van 10-20-100 nőn", az vagy hazudik, vagy ha mégis igazat mond, ő sem született gyakorlott sunázógépnek, ő is sok balfszkodás után jutott el egy elfogadható szintre - vagy nem.

Hölgyismerősöm panaszkodott hogy a menő helyespasi barátja egyszerűen szar az ágyban.

2016. szept. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a lány megértő, akkor a legegyszerűbb dolgod van. Szerintem pedig megéri megértőnek lenni, a legnagyobb hülyeség a másik múltján pörögni. A számok önmagukban semmit nem árulnak el, a legjobb, ha mindig az összképet nézed.

Persze ezt most mondhatom neked, nem te vagy a lány.

2016. szept. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a kettő egyébként azért volt szar, mert egyszerűen nem gerjesztettek bennem akkora szexuális vágyat, akivel meg működött volna szexig nem jutottunk el sajnos, de minden más volt. Érdemes úgy keresni azért, hogy meglegyen a kémia kettőnk között van akinek ez fontos?
2016. szept. 16. 10:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Így:


"Én tapasztalatlan vagyok."


NEm értem, mi a probléma.

2016. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem feltétlen a tapasztalat a lényeg. Vannak olyan pasik akik rengeteg nővel voltak már, mégis szarok az ágyban, nincsenek tekintettel a nőre. Olyan is van, aki még szűz, mégis hihetetlen élményt tud okozni.
2016. szept. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

Engem sohasem kérdezett egy nőm se, hogy tapasztalt vagyok-e?

Nem is mérhető az sehogy.

Lehet 100 ócska nőd, aztán mégsem tudsz semmit a szexről, lehet csak egy volt, és már írhatod a Káma-Szútra új kötetét.

2016. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem meglehetősen sok kapcsolatom volt. De amit tudok a nőkről, amit tudok az erogén zónákról és azok helyes használatáról, azt mind egyetlen egytől, az elsőtől tanultam. Későbbi sikereimet, vagyis a tapasztaltságomat is jószerivel annak az egynek köszönhetem.

Na, most akkor innen nézve, mennyit is ér a tapasztalat?

2016. szept. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!