Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolgok fogtak meg legjobban egy társkeresős bemutatkozásban?

Figyelt kérdés

Mi volt az, ami eddig legjobban megfogott téged egy ellenkező nemű személy társkeresős bemutatkozásában? Mi lett aztán az ismerkedésből?

Nemed és korod is írd oda légysz!



2016. szept. 16. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
21%

Nézegettem a képeit, a 3. képnél már ki akartam lépni, mikor a 4. képen ott volt rajta egy rolex óra.


22/L

2016. szept. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
nagy mellek meg szőke hajak. 13/férfi
2016. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
A piros X gomb
2016. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Ha látom az oldalán, hogy sikeres életet él, akkor benne szoktam lenni az ismerkedésben. 26/N
2016. szept. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

hogy a fenébe látod, hogy sikeres életet él?

attól hogy valakin nincs rolex óra, még lehet gazdag, ezt egy kép alapján nem lehet megmondani.

De ha én egy köteg 20 ezressel pózolnék akkor szerintem pont az ellenkező reakciót váltaná ki.

2016. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 háttérben luxusház, luxuskocsi, külföldi tájkép.. sok buta nő beveszi ezeket.
2016. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha ír két sor bemutatkozó szöveget, én attól már a gatyámba élvezek manapság :)
2016. szept. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt egy, ami megfogott.

Leírta, hogy én (mármint hogy ő) egy ilyen, meg ilyen nő vagyok, te meg (mármint hogy én) egy ilyen meg ilyen pasi vagy. Ha nem, kérlek, lépj tovább, ne raboljuk egymás idejét.

2016. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!