Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők miért ilyen mentalitással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért ilyen mentalitással állnak ismerkedéshez?

Figyelt kérdés
Sokszor tapasztaltam már úgy inditanak, ha rájuk irok, olyan mentalitással ami annak felelne meg, hogy= Mond mit akarsz, ha semmit húzz innen. az ismerkedés első szakasza arról szól hogy bizonygassam magam, hogy bizalma legyen. Mintha nekik nem lenne érdekük a dolog, mintha le is akarnák magukat beszélni. Miért nem lehet normálisan beszélgetésbe kezdeni?
2016. szept. 19. 09:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Gondolom, mert már elegük van azokból, akik csak szexet akarnak tőlük. Volt már, hogy nekem is írt egy srác, hogy akarok-e ismerkedni, tök normálisan visszaírtam, hogy persze, aztán kb elküldött egy kérdőívet, hogy "kor, magasság, súly, mellméret" meg ilyenek, írjak le magamról minden "paramétert", na az ilyet nem tudom komolyan venni én se...
2016. szept. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
Mert ti pasik folyton megcsaltok minket!! Es mar rosszul vagyunk toletek.
2016. szept. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1. Egy ilyen "trauma" miatt elboritékolni mindenkit aki közeledik.. Mellesleg én nem a második mondat után támadok le egyből, szép lassan próbálom kibontakoztatni a dolgot, akkor is azt érezve hogy unjátok, ha kérdezgetnek, érdeklődnek
2016. szept. 19. 09:57
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Én nagyon is szeretem, ha kérdezgetnek, de egyáltalán nem mindegy, hogy miről. A sablonos kérdésektől már herótom van, mert úgy hangzik, mint valami kihallgatás... Én beszélgetni szeretek valakivel, azaz mindenféle témáról, ami épp szóba kerül.
2016. szept. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Én alapvetően normálisan válaszoltam mindenkinek, feltettem kérdéseket és igyekeztem előmozdítani a beszélgetés fonalát. De ha valaki csak és kizárólag sablonos, semmitmondó kérdéseket tudott feltenni, annak én se tudtam túl izgalmasan válaszolni. Márpedig sok ember elég fantáziátlan lássuk be...
2016. szept. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mi nem sablonos? aztmondják bármiről lehet beszélni nőkkel.. Felhozok egy témát, legtöbbet oda vágnak 1-2 szót s annyival letudva az egészet
2016. szept. 19. 12:38
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
4-es vagyok. Számomra sablonos pl., ha olyanokat kérdeznek, hogy mit tanulsz, mi a hobbid, mit sportolsz, milyen zenét hallgatsz, stb, mert ezt már ötmillióan megkérdezték tőlem. Nyilván ha el fogom mondani, ha szóba kerül, de szeretem, ha valaki egyedibbet is tud kérdezni.
2016. szept. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát de b... Ez az ismerkedés, infókat tudok meg róla, Miért szerinted miről kéne szereti e a csoki fagyit, vagy a kutyájáról? nem a kutyája érdekel.. Ha ilyen alap ismerkedési formákat unalmasnak találtok akkor hogy várjátok el hogy megismerjen? Ezekszerint nem kérdezhet, mert milyen unalmas sablonos, de azért ismerjen meg.. Jó ez a női logika. De még mindig nem mondtatok konkrét példát, mi nem lenne sablonos.
2016. szept. 19. 13:03
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Még mindig a 4-es vagyok. Hát a többi lány nevében nem tudok nyilatkozni, csak magamról. Én szeretek mélyebb témákról is beszélgetni, pl. filozófia, vagy akár történelem. Vagy volt már olyan is, hogy azt kérdeztem valakitől, hogy milyen embernek tartja magát, vagy mit szeretne elérni az életben. Igazából mindegy, csak nem szeretem az ilyen egyszavas válaszokat.
2016. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, ha nem jók a normális kérdések (suli, munka, hobbi) akkor jönnek az intimek (anál, szex nyilvános helyen), de ezekre csak kis % -uk válaszol.
2016. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!